Profile cover photo
Profile photo
Jirka Klír
24 followers
24 followers
About
Posts

Ahoj všem... Potřeboval bych nějaký DC-DC step-down měnič z 50-60V na 5V (POE) s dobrou účinností a minimem ztrátového tepla. Z Číny mám celkem strach, abych nevyhořel (prý je kopírují bez tepelných pojistek a s nižším kmitočtem) a za měnič na Mouseru jsem koukal za 120-150 českých (TI). Máte s nějakými zkušenost? Jaký byste doporučili? Děkuji

Post has attachment
Tak nám na oběžné dráze létá Tesla Elona Muska :-D
Add a comment...

Google mapy mají nové barvy
Add a comment...

Jsem nucený (nejspíše) pohřbít myšlenku na moje 100Mbit optické pojítko. Místo toho vytvořím gigabit optické pojítko :-). Je pravda, že 100Mbit už není v dnešní době zajímavá rychlost za to vynaložené úsilí. Základem bude fungující myšlenka slovinského projektu Koruza verze 1.0 - media konvertor a BiDi SFP modulem v ohnisku čočky. Hlavní rozdíl bude v mechanické konstrukci, zařízení bude hloupější a využívat Arduino namísto Raspbery Pi, ale elektronická část bude daleko jednodušší a s cenou bez práce bych se mohl vejít do 5 tisíc.
Add a comment...

Google předesignoval svoje mapy
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Seznam nahrál nové letecké snímky
Add a comment...

Nové webovky T-Mobile se snad konečně zbavili JavaServer Pages... Redesign je spíše zaměřený na mobilní zařízení, takže z desktopu se používá dost příšerně :) Nejhorší na tom je, že na věci, na které si dávám extra velký pozor, tady HTML kodér ignoroval. Ono taky částečně za ten humus bude moci jejich nové CMS.
Add a comment...

Je koněčně na čase pohřbít Flash :)
Add a comment...

Post has attachment
Pokud jste někdy potřebovali vyzjistit jak je na tom Váš (nebo cizí) javascriptový kód s podporou v jednotlivých verzích prohlížečů, tak doporučuju tuto suprovou utilitku.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded