Profile cover photo
Profile photo
Pars Tabligh
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
درمان با فتوتراپی

ایکتر یا یرقان یا زردی به تغییر رنگ زرد پوست و ملتحمه گفته می شود که از مسائل شایع دوران نوزادی است. در اکثر موارد زردی خوش خیم است اگرچه درمان نکردن زردی با ضایعات عصبی همراه است. زردی در ۶۰ درصد نوزادان تازه متولد شده و ۸۰ درصد نوزادان نارس دیده می شود.

زردی عارضه ای است که در آن پوست و سفیدی چشم به علت بیلی روبین زیاد خون زرد می شوند . بیلی روبین در کبد ایجاد می شود و محصول تجزیه هموگلوبین (مولکول حامل اکسیژن که در سلولهای قرمز قرار دارد) است . زردی دو علت اصلی دارد که عبارتند از : ایجاد بیش از حد بیلی روبین خون و اختلال در دفع آن. شایعترین علت ایجاد بیش از حد بیلی روبین تخریب غیر طبیعی سلولهای قرمز است که به کم خونی ناشی از همولیز ( تخریب سلولهای خونی ) معروف است . علل شایع اختلال دفع بیلی روبین نیز عبارتند از : بیماریهای سلولی کبد مثل التهاب کبد ( هپاتیت ) و تشمع کبدی ( سیروز ) ، انسداد کیسه صفرا یا مجاری صفراوی داخل کبدی منتهی به کیسه صفرا . اغلب علائم دیگری غیر از تغییر رنگ پوست و چشم با زردی همراه نیست . اگر زردی شدید باشد ، مدفوع ممکن است کم رنگ و ادرار تیره شود ( به علت دفع صفرا از کلیه ها ) ، و گاهی خارش عمومی بروز می کند .

Post has attachment
دستگاه زردی نوزاد ( فتوتراپی )متداول ترین راهکار درمان زردی نوزاد به صورت کاملاً مقرون بصرفه و مطمئن است. بسیاری از نوزادان بعد از تولد خود با مشکل زردی مواجه می شوند. زردی نوزاد یک بیماری نیست، بلکه در حقیقت علامت ازدیاد بیش از حد بیلی روبین در خون نوزاد است که باعث می شود زیر پوست جمع شده و پوست نوزاد را به رنگ زرد یا بی رنگ در میاورد. با اجاره دستگاه زردی نوزاد، والدین می توانند علاوه بر استفاده از خدمات و دستگاه های حرفه ای مخصوص به این مسأله، بصورت چشمگیری در هزینه و زمان صرفه جویی کنند. زیرا در غیر اینصورت راههای دیگری که به ذهن می رسد، خرید دستگاه زردی نوزاد و یا بستری کردن نوزاد در بیمارستان است که اولی باعث هدر رفتن پول والدین شده و راه حل دوم نیز علاوه بر ایجاد هزینه های بالا، باعث دور بودن نوزاد از والدین می شود که این در بسیاری موارد از نظر روحی به والدین فشار وارد می کند. پس با اجاره دستگاه زردی نوزاد والدین می توانند علاوه بر نگه داشتن نوزاد دلبند خود در خانه، در هزینه های اضافه صرفه جویی کرده و علاوه بر آن از خدمات، مشاوره و راهنمای یهای مسئولان این فن بهره مند شود.
این شرکت با سالها تجربه در امر درمان زردی نوزاد و اجاره دستگاه زردی نوزاد به والدین محترم و همچنین گردآوری تیمی متخصص و مجرب و دستگاههای با کیفیت آمادگی خدمت رسانی به هموطنان عزیز را داراست. برای اجاره دستگاه زردی نوزاد و یا اطلاع از هزینه ها با ما در تماس باشید.

اجاره دستگاه فتوتراپی

کار دستگاههای درمان زردی نوزاد
دستگاههای درمان زردی نوزاد یا فتوتراپی دستگاه هایی هستند که با تابش طول موجی خاص از نور به نوزاد، زردی او را درمان کرده و در مدت کوتاهی اثرات ناشی از افزایش بیلی روبین را بکلی از بین میبرد. این دستگاهها که از ایده قدیمی استفاده از نور فلورسنت یا مهتابی نشأت گرفته است، امروزه با تکنولوژی های سطح بالا و استانداردهایی بسیار بالاتر از دستگاهها و روشهای قدیمی تولید شده و راحتی استفاده، تسریع نتیجه و مزایای دیگری را به ارمغان آورده است. ما با در اختیار داشتن جدیدترین و با کیفیت ترین دستگاههای درمان زردی نوزاد آماده هرگونه خدمت رسانی به متقاضیان گرامی هستیم.

Post has attachment

Post has attachment
درب آسانسور
درب آسانسور
parstabligh.org

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded