Profile cover photo
Profile photo
ARCHICONS, ADAPTACJA PROJEKTU, LUBLIN
About
Posts

Post has attachment
Aby mieć pewność, że proces realizacji budowy przebiega prawidłowo należy zatrudnić kierownika budowy. Jest to osoba niezbędna. Zgodnie z artykułem 42 prawa budowlanego na terenie budowy powinna znajdować się osoba pełniąca nadzór i kierownictwo nad wszystkimi robotami budowlanymi. http://archicons.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tworzymy indywidualne projekty garaży. Z łatwością zaadaptujemy projekt do przestrzeni, na której ma stanąć nieruchomość. Weźmiemy pod uwagę przepisy a także wymagania naszych klientów. http://archicons.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie można rozpocząć budowy nieruchomości bez ustanowienia kierownika budowy. Nasza pracownia architektoniczna może Państwu w tym pomóc. Posiadamy niezbędne uprawnienia konstrukcyjno-budowlane, dlatego nasi pracownicy mogą nadzorować każdy etap budowy. http://archicons.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie z zakresu architektury i branż pokrewnych zdobywaliśmy przez wiele lat. Dzisiaj stanowimy zgrany zespół fachowców, gwarantujących profesjonalną i rzetelną obsługę Klientów. Więcej na ten temat piszemy na stronie: http://archicons.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli szukają Państwo specjalistów, którzy zaadaptują gotowy projekt domu do Państwa działki, gorąco polecamy usługi Biura Projektowo – Usługowego Archicons. W Państwa imieniu dopełnimy wszelkich formalności, związanych z adaptacją, a także wesprzemy fachową radą i jasnym wyłożeniem procedur: http://archicons.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro Projektowo – Usługowe Archicons zlokalizowane jest w Lublinie, przy ulicy Wrońskiej 1D lokal U3. Służymy naszą pomocą zarówno w zakresie projektowania budynków, domów jednorodzinnych i gospodarczych, jak i kierowania robotami budowlanymi i załatwiania formalności z tym związanych. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami: http://archicons.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza kompleksowa oferta skierowana jest do zarówno do osób prywatnych, jak i do instytucji i przedstawicieli firm. Bazując na wiedzy i doświadczeniu, możemy zaproponować Państwu usługi przygotowania i obsługi inwestycji projektowo – budowlanych. Działamy rzetelnie, profesjonalnie i ściśle według postawionych nam oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą: http://archicons.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najwyższej próby projektowanie budynków gospodarczych, domów jednorodzinnych oraz garaży – to nasza specjalność, towarzysząca nam od początków działalności. Tworzymy zarówno projekty od podstaw, jak i adaptacje, nadbudowy i rozbudowy gotowych obiektów. A to wszystko w niezwykle atrakcyjnej ofercie cenowej: http://archicons.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok naszej głównej specjalizacji, jaką stanowi projektowanie, polecamy Państwu usługi z zakresu kierowania robotami budowlanymi, do którego posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje. Pomożemy Państwu w rzetelnym, terminowym, a przede wszystkim bezpiecznym wykonaniu wszystkich prac, ściśle według stworzonego projektu: http://archicons.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro Archicons wspomoże każdą osobę prywatną i firmę w przygotowaniu wszelkich formalności potrzebnych do otrzymania pozwolenia na budowę. Zajmiemy się sporządzeniem pism, wypełnieniem wniosków i innych dokumentów, które dostarczymy do odpowiednich organów decyzyjnych. Ułatwimy Państwu ten proces :) Zapraszamy do współpracy http://archicons.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded