Profile cover photo
Profile photo
Pomorski Uniwersytet Medyczny
13 followers -
Oficjalna strona Google+ Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
Oficjalna strona Google+ Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

13 followers
About
Pomorski Uniwersytet Medyczny's posts

Post has attachment
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie był na VII edycji Powiatowych Targów Edukacji i Pracy w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie. Ekipa Działu Promocji i Informacji udzielała informacji o kierunkach oraz zasadach rekrutacji, rozdano około 80 informatorów dla kandydatów na studia w PUM. Uczniowie najczęściej pytali o psychologię zdrowia, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo oraz dietetykę. W targach wzięło udział dwudziestu jeden wystawców z całego kraju między innymi ze Szczecina, Poznania, Wrocławia, Zielonej Góry, Legnicy oraz Gorzowa Wlkp. Dzięki targom uczniowie mogli dowiedzieć się o różnych formach podnoszenia swoich kwalifikacji oraz możliwościach studiowania. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach projektu „Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Zielonogórskim”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.
@pumszczecin
PhotoPhotoPhotoPhoto
24.02.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
3-5 marca 2017 r. - I Ogólnopolska Konferencja PTSS DentalShip w Szczecinie
http://dentalship.pl/
@pumszczecin

23 lutego 2017 r. w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Sulechowie, przy ulicy Piaskowej 53 odbędą się VII Powiatowe Targi Edukacji i Pracy. Targi są doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą uczelni wyższych oraz możliwościami podnoszenia swoich kwalifikacji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie odpowiemy na pytania o zasadach rekrutacji, kierunkach i studiach w najlepszej uczelni regionu.
@pumszczecin

Post has attachment
Kotlet z szarańczy i smażone świerszcze. To nasza niedaleka przyszłość.
@pumszczecin

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Ogólnopolskiej Konferencji szkoleniowo-naukowej dla studentów i młodych naukowców "NoMAD – Novel Medical and Diagnostic Procedures” , która odbędzie się w dniach 24 – 25 marca 2017r. w Collegium Anatomicum Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przy ulicy Jaczewskiego 4.
@pumszczecin


Post has attachment
Studiujesz? Praktykuj! - nowy konkurs POWER jest programem nastawionym na ułatwienie studentom wejścia na rynek pracy poprzez zdobycie praktycznego doświadczenia, uzupełniającego wiedzę pozyskaną na studiach.
@pumszczecin

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty Profesor Marii Siemionow - światowej sławy chirurga, transplantologa z Uniwersytetu Illinois w Chicago. Profesor Maria Siemionow w 2008 r. wraz z zespołem wykonała pierwszą w USA operację przeszczepienia twarzy.
@pumszczecin
Photo

Post has attachment
Ruszyła kolejna edycja programu stypendialnego Prezydenta Miasta Szczecin dla studentów i doktorantów.
Wnioski o stypendium naukowe należy składać w Urzędzie Miasta Szczecin, w Biurze Strategii, pok. 407, pl. Armii Krajowej 1.
@pumszczecin
Photo

Post has attachment
Zapraszamy studentów i doktorantów PUM wszystkich kierunków do wzięcia udziału w naborze na wyjazdy za granicę w ramach programu Erasmus+.
Szczegółowe informacje i formularze zgłoszeniowe:
https://www.pum.edu.pl/studia/erasmus/wyjazdy-studentow,-doktorantow-i-absolwentow
@pumszczecin
Zdjęcie użytkownika Cezary Czerniakowski.

Post has attachment
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie był na targach edukacyjnych „Szkoła, Zawód, Praca” w Zespole Szkół Nr 1 im. Bolesława III Krzywoustego w Choszcznie. Ekipa Działu Promocji i Informacji rozdała około 150 informatorów dla kandydatów i przeprowadziła kilkadziesiąt rozmów z kandydatami na studia medyczne. Uczniowie odwiedzający stoisko PUM najczęściej pytali o fizjoterapię, kosmetologię, pielęgniarstwo oraz ratownictwo medyczne. W ramach targów można było porozmawiać z doradcą zawodowym, skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalistów oraz umówić się na badanie predyspozycji zawodowych. W targach wzięło udział dziesięciu wystawców z województwa zachodniopomorskiego i z Polski.
@pumszczecin
Photo
Photo
03.02.2017
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded