Profile

Cover photo
هتل سنتی نگین کاشان Negin Traditional Hotel
Lives in Southwest Asia, Mohtasham, Kashan, Isfahan, Iran
35 followers|13,962 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Story
Introduction
در دل کویر کاشان گوشه‌ای با خانه‌های قدیمی ، مسکوت مانده بود که با تدبیر چند تن از خیرین این بناها خریداری و بازسازی شد و این خانه‌های جدا از هم با تعبیه ای بسیار عالی بوسیله ی درهای میانجی به هم متصل شدند و مجموعه بزرگ هتل سنتی نگین کاشان را تشکیل دادند .
این مجموعه متشکل از ۴ حیاط و دارای ۲۱ اتاق اقامتی بوده که با معماری سنتی و کهن ، مجهز به کلیه امکانات رفاهی و مدرن می باشد.
حیاط اصلی این مجموعه که بسیار چشم نواز و دل انگیز است ، تشکیل شده از شاه نشین و اتاق‌هایی كه اطراف آن قرار گرفته‌اند و حوض آبی وسط حیاط كه مانند نگینی در حلقه ی انگشتر در بر گرفته‌اند و زیرزمین هایی خنک و مصفا که گویای قدمت شهر کاشانند.
و در کنار حیاطی دیگر ، رستورانی با پلکانی زیبا به چشم می‌خورد که با درهایی بسیط و بزرگ آماده پذیرایی از میهمانان است.
این مجموعه  در فضای تالار سنتی با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای و منوی غذایی کامل شامل تمام غذاهای اصیل و سنتی ایرانی آماده ی پذيرايي و خدمت رسانی می باشد.
یکی از ویژگی‌هایی که این مجموعه را منحصربه فرد کرده قرار گرفتن آن در مرکز بافت سنتی شهر است که دسترسی میهمانان عزیز را به بازار بزرگ كاشان و خانه‌ها و ابنیه ی تاریخی بسيار آسان و نزديك نموده است.
و در آخر بارزترین و شاید زیباترین مشخصه ی این مجموعه سنتی که باعث تمایز آن با مجموعه های دیگر است ، هدف راه اندازی آن می‌باشد که تمام عواید و درآمدهای حاصله از این مجموعه صرف هزینه‌های فرزندان بی سرپرست و بدسرپست است که در سنین ۳ تا ۱۸ سال در ۴ مرکز مجزای مؤسسه خیریه نگین خیرین کاشان به صورت شبانه روزی نگه داری می‌گردند.
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Southwest Asia, Mohtasham, Kashan, Isfahan, Iran
Previously
Kashan, Isfahan, Iran - Iran
Work
Occupation
Here is a traditional hotel and restuarant
Employment
  • rezervation