Profile

Cover photo
Dobratarcza Adam Skrzyński
Works at Dobratarcza
Lives in 81-153 Polska
1 follower|49,659 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

 
Dołączenie do Google Plus firmy DOBRATARCZA:

Firma „Dobratarcza” zajmuje się dostarczaniem klientom w cenach hurtowych podstawowego asortyment używanego na co dzień w każdym warsztacie, firmie czy przedsiębiorstwie.

Główna sprzedaż opiera się na tarczach korundowych do cięcia i szlifowania metali, stosowanych w większości szlifierek ręcznych i stacjonarnych w Polsce, wzbogacona o takie towary jak wysokiej jakości Pasty BHP, używane w codziennej pracy rękawice robocze, szczotki czy chociażby wytrzymałe, produkcji włoskiej i odporne na ujemne temperatury opaski zaciskowe.

Ofertę naszą kierujemy do wymagających klientów ceniących sobie dobrą jakość przy możliwie najniższych cenach na rynku. Możliwe jest to dzięki temu, że od początku istnienia swoją politykę opieramy na bezpośrednich umowach handlowych z producentami/importerami, których dobór opieramy ze względu na jakość produktów jakie oferują, najniższych cenach oraz sprawdzonej przez lata współpracy i niezawodności.

Poza tym dokładamy wszelkich starań aby dostarczyć pełnię satysfakcji z dokonywanych u nas zakupów, a przy tym zapewnić możliwie profesjonalną obsługę. Wszystko to aby za pomocą jednej przesyłki rozwiązać problem zapotrzebowania w najczęściej używane materiały, co w dłuższej perspektywie pozwoli na zaoszczędzenie Państwu zarówno czasu jak i pieniędzy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dla ułatwienia uruchomiliśmy także witrynę internetową www.dobratarcza.pl aby w jednym miejscu można było zapoznać się z asortymentem i spokojnie dokonać wyboru.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Dobratarcza - Tarcze do cięcia i szlifowania metalu - atrakcyjna cena, dobra jakość
Introduction
Tarcza do cięcia i szlifowania metalu to nasz główny asortyment, w który zaopatrujemy zarówno duże przedsiębiorstwa jak również małe warsztaciki czy gospodarstwa domowe. W ofercie posiadamy takie marki jak Felman, Tediam, Kronenflex czy uznawane za najlepsze tarcze do cięcia na rynku Pferd. Dodatkowo naszą ofertę uzupełniają opaski zaciskowe plastikowe, opaski obejmy metalowe, rękawice robocze, szczotki czy wysokiej jakości pasta do mycia rąk BHP marki Flexus. Do głównych naszych zalet należą:
  • szybka wysyłka
  • wyjątkowo niskie ceny - bez pośredników
  • jakość adekwatna do ceny
  • duża wiedza w temacie tarcz do cięcia i szlifowania metalu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Bragging rights
Zaopatrzenie w materiały ścierne zarówno małych jak i bardzo dużych kontrachentów.
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
81-153 Polska
Previously
Gdynia, Polska
Links
Other profiles
Contributor to
Work
Employment
  • Dobratarcza
    present
Basic Information
Gender
Male
Dobratarcza Adam Skrzyński's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.