Profile cover photo
Profile photo
Dobratarcza Adam Skrzyński
3 followers -
Dobratarcza - Tarcze do cięcia i szlifowania metalu - atrakcyjna cena, dobra jakość
Dobratarcza - Tarcze do cięcia i szlifowania metalu - atrakcyjna cena, dobra jakość

3 followers
About
Dobratarcza's posts

Post has attachment
Dołączenie do Google Plus firmy DOBRATARCZA:

Firma „Dobratarcza” zajmuje się dostarczaniem klientom w cenach hurtowych podstawowego asortyment używanego na co dzień w każdym warsztacie, firmie czy przedsiębiorstwie.

Główna sprzedaż opiera się na tarczach korundowych do cięcia i szlifowania metali, stosowanych w większości szlifierek ręcznych i stacjonarnych w Polsce, wzbogacona o takie towary jak wysokiej jakości Pasty BHP, używane w codziennej pracy rękawice robocze, szczotki czy chociażby wytrzymałe, produkcji włoskiej i odporne na ujemne temperatury opaski zaciskowe.

Ofertę naszą kierujemy do wymagających klientów ceniących sobie dobrą jakość przy możliwie najniższych cenach na rynku. Możliwe jest to dzięki temu, że od początku istnienia swoją politykę opieramy na bezpośrednich umowach handlowych z producentami/importerami, których dobór opieramy ze względu na jakość produktów jakie oferują, najniższych cenach oraz sprawdzonej przez lata współpracy i niezawodności.

Poza tym dokładamy wszelkich starań aby dostarczyć pełnię satysfakcji z dokonywanych u nas zakupów, a przy tym zapewnić możliwie profesjonalną obsługę. Wszystko to aby za pomocą jednej przesyłki rozwiązać problem zapotrzebowania w najczęściej używane materiały, co w dłuższej perspektywie pozwoli na zaoszczędzenie Państwu zarówno czasu jak i pieniędzy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dla ułatwienia uruchomiliśmy także witrynę internetową www.dobratarcza.pl aby w jednym miejscu można było zapoznać się z asortymentem i spokojnie dokonać wyboru.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
Wait while more posts are being loaded