Profile cover photo
Profile photo
Opstina Karpos
305 followers
305 followers
About
Posts

Post has attachment
Наскоро нов Карпош Урбан
Photo

Post has attachment

Нашиот специјален спортски известувач Димитар Бадев (од одделенитето за спорт во Општина Карпош) во Севиља е во постојан контакт со нашата ракометна репрезентација. Постаувајте ни прашања за вашите омилени ракометари, ние одговараме, а следете ги екслузивните видеа на нашиот yootube канал .... youtube.com/OpstinaKarpos

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded