Profile cover photo
Profile photo
Renee. Jadłodajnia. Kucharczyk R.
About
Posts

Post has attachment
Gdy jemy obiad w wyjątkowych wnętrzach, dania smakują nam dużo lepiej. Dlatego też zadbaliśmy o unikatowy wystrój naszej restauracji we Włoszczowie. Chcemy, by posiłki spożywane u nas smakowały naprawdę wybornie. Jesteśmy przekonani, że po pierwszej wizycie będą Państwo do nas regularnie wracać. Zapraszamy - http://kuchniapolskawloszczowa.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W pięknych wnętrzach spożywanie posiłków staje się jeszcze przyjemniejsze. W restauracji Renee w miejscowości Włoszczowa zawsze mogą Państwo liczyć na piękną aranżację wnętrz. Dbamy, by wszystkie elementy w naszym lokalu ze sobą współgrały. Zachęcamy do odwiedzin - http://kuchniapolskawloszczowa.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W przerwie w pracy chcesz zjeść pyszny obiad? Zapraszamy do restauracji Renee, która mieści się przy ul. Partyzantów 83. W menu znajdziesz duży wybór tradycyjnych polskich zup, takich jak: pomidorowa, rosół czy ogórkowa. Z pewnością znajdziesz coś, co zaspokoi Twój głód, zapraszamy - http://kuchniapolskawloszczowa.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zupa pomidorowa niewątpliwie należy do najpopularniejszych polskich zup i często gości na naszych stołach. Głównym składnikiem, który nadaje jej wyjątkowy smak są, świeże pomidory lub koncentrat pomidorowy. Pomidorową można podawać z makaronem lub z ryżem. W menu naszej restauracji zawsze znajdą Państwo zupę pomidorową - http://kuchniapolskawloszczowa.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Organizacja uroczystości rodzinnej w domu wiąże się z wielogodzinnymi przygotowaniami, na które nie zawsze mamy czas. A przecież zależy nam, by uroczystość była udana, a wszyscy Goście zadowoleni. Jeśli nie mamy czasu na przygotowania imprezy w domu, warto zdecydować się na organizację w lokalu. Zapraszamy do restauracji Renee - http://kuchniapolskawloszczowa.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bez względu na to, czy to 30. czy 50. urodziny, warto je hucznie świętować wraz z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli mamy wielu przyjaciół, niełatwo będzie ich wszystkich pomieścić w domu. Co w takiej sytuacji? Najlepiej zorganizować imprezę urodzinową w lokalu, np. w restauracji Renee w miejscowości Włoszczowa - http://kuchniapolskawloszczowa.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą specjalnością jest organizacja różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu wesel, komunii, urodzin, rocznic, jubileuszy i imprez integracyjnych dla pracowników. Zadbamy o wszelkie szczegóły, takie jak dobór menu czy udekorowanie stołów. Zachęcamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już wkrótce rozpocznie się karnawał i okres szalonych zabaw. Restauracja Renee we Włoszczowie to miejsce, które doskonale nadaje się do organizacji różnego typu imprez okolicznościowych, w tym także zabaw karnawałowych. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy. Z pewnością będą Państwo zadowoleni - http://kuchniapolskawloszczowa.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planujesz wspólną kolację dla większej grupy osób? To świetny pomysł, ale z pewnością niełatwo będzie znaleźć miejsce, które pomieści Was wszystkich? Dlatego zapraszamy do restauracji Renee we Włoszczowie. U nas zmieszczą się wszyscy głodni kulinarnych wrażeń. Zachęcamy do odwiedzin - http://kuchniapolskawloszczowa.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Restauracja Renee mieści się we Włoszczowie przy ul. Partyzantów 83. Zachęcamy do odwiedzania naszego lokalu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcecie zapytać o wolny termin na zorganizowanie imprezy, zapraszamy do kontaktu. Wszelkie dane znajdą Państwo pod tym linkiem - http://kuchniapolskawloszczowa.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded