Profile cover photo
Profile photo
Agronas Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Od wielu lat zajmujemy się produkcją nasion rolniczych i paszowych. Mamy przyjemność zaoferować Państwu najwyższej jakości nasiona i mieszanki traw! Nasza działalność obejmuje także sprzedaż artykułów rolniczych i przemysłowych. Sprawdź na http://www.agronas.pl/strona-1-informacje-o-nas.

Photo

Post has attachment
Firma Agronas oferuje wysokiej jakości nasiona rolnicze i paszowe oraz innego rodzaju materiał siewny! Nasze produkty spełniają parametry jakości obowiązujące w Unii Europejskiej. Do każdej współpracy podchodzimy z należytym profesjonalizmem i odpowiedzialnością. Zapraszamy na http://www.agronas.pl/strona-1-informacje-o-nas.

Photo

Post has attachment
Nasi Klienci cenią nas sobie jako partnera w zakresie produkcji i handlu materiałem siewnym odmian roślin rolniczych. Jesteśmy spółką stabilną i profesjonalną, dysponujemy także nowoczesnym zapleczem technicznym. Dowiedz się, jakie mamy plany na przyszłość na http://www.agronas.pl/strona-1-informacje-o-nas.

Photo

Post has attachment
Koszenie trawy to główne narzędzie jego pielęgnacji. Regularne koszenie sprzyja wzrostowi i krzewieniu się oraz ogranicza rozwój chwastów. Należy kosić trawę rano lub wieczorem – ważne, aby trawa była sucha. Potem dokładnie wygrabiamy wszystkie źdźbła znajdujące się na trawniku. Więcej informacji na http://www.agronas.pl/aktualnosc-11-Pielegnacja-trawnika-.

Photo

Post has attachment
Czy pamiętasz o odpowiednim nawożeniu trawy? Stosuje się do tego popularne, wysoce zmineralizowane nawozy do trawników. Muszą mieć w swoim składzie zwiększoną dawkę azotu, fosforu oraz potasu. Należy także pamiętać o równomiernym rozprowadzeniu nawozu po całej powierzchni murawy. Sprawdź na http://www.agronas.pl/aktualnosc-40-Wiosenna-regeneracja-trawnika-w-7-krokach.

Photo

Post has attachment
Niezmiernie miło nam zaoferować Państwu współpracę opartą na partnerskich zasadach i obopólnej korzyści! Zależy nam na ulepszeniu technologii produkcji oraz zwiększeniu wymiany handlowej. Każdy partner jest dla nas tak samo ważny. Więcej informacji na http://www.agronas.pl/strona-3-wspolpraca.

Photo

Post has attachment
Najlepszą porą na podlewanie trawnika jest wczesny ranek, gdy chłód oraz minimalne parowanie ograniczają straty wody. Wieczorem lepiej nie moczyć trawy, ponieważ mogą rozwinąć się choroby grzybowe. Z kolei nadmiar wilgoci powoduje, że na trawie pojawia się mech, który stopniowo wypiera trawę. Więcej porad znajdziesz na http://www.agronas.pl/porady.

Photo

Post has attachment
Należy pamiętać, że murawa nie znosi suszy. Bez regularnego dostępu do wody żółknie – na szczęście nawet mocno przesuszone korzenie nie zamierają i po ulewnym deszczu szybko się zieleni. Aby jednak zawsze wyglądała dobrze, latem trzeba regularnie ją podlewać. Dowiedz się więcej na http://www.agronas.pl/porady.

Photo

Trawnik może być zarówno gładkim zielonym tłem ogrodowych roślin, jak i miękkim, pachnącym miejscem do wylegiwania się i rekreacji całej rodziny. Zawsze dodaje ogrodowi szyku i elegancji! Sprawdź, jak odpowiednie o niego dbać i pielęgnować na http://www.agronas.pl/porady.

Post has attachment
Maj jest miesiącem, w którym przycinanie trawy można wykonywać raz na 1-2 tygodnie. Należy jednak pamiętać, że jej regularne koszenie sprzyja wzrostowi oraz krzewieniu się trawy, co ogranicza rozwój chwastów. Więcej informacji na http://www.agronas.pl/aktualnosc-11-Pielegnacja-trawnika-.

Photo
Wait while more posts are being loaded