Profile cover photo
Profile photo
Agronas Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Agronas Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Maj jest miesiącem, w którym przycinanie trawy można wykonywać raz na 1-2 tygodnie. Należy jednak pamiętać, że jej regularne koszenie sprzyja wzrostowi oraz krzewieniu się trawy, co ogranicza rozwój chwastów. Więcej informacji na http://www.agronas.pl/aktualnosc-11-Pielegnacja-trawnika-.


Photo

Post has attachment
Miło nam zaoferować Państwu współpracę na zasadach partnerskich oraz wzajemnym wspieraniu się w drodze do celu, którym jest przede wszystkim ulepszenie technologii produkcji oraz zwiększenie wymiany handlowej! Zainteresowani? Zapraszamy na www.agronas.pl/strona-3-wspolpraca.


Photo

Post has attachment
Produkcja nasienna nie ma przed nami żadnych tajemnic, a nasze doświadczenie w jej zakresie jest na tyle duże, że możemy zaproponować Państwu najwyższej jakości materiał siewny. W razie potrzeby służymy radą! Zachęcamy do odwiedzenia nas na http://www.agronas.pl/strona-2-kontraktacja.


Photo

Post has attachment
Jeżeli zamierzasz stworzyć boisko sportowe to zdecydowanie powinieneś pomyśleć o mieszance sportowej. Jest to połączenie piękna trawnika ozdobnego z wytrzymałością na intensywną eksploatację. Dowiedz się więcej na http://www.agronas.pl/aktualnosc-10-Wybor-mieszanki-trawnikowej-.


Photo

Mieszanki trawnikowe można podzielić na ozdobne, uniwersalne oraz sportowe. Najłatwiejsze w utrzymaniu są bez wątpienia te uniwersalne, ponieważ są odporne na deptanie i nadają się na trawniki przydomowe. Więcej informacji na http://www.agronas.pl/aktualnosc-10-Wybor-mieszanki-trawnikowej-.Post has attachment
Aby nasz trawnik pięknie się prezentował należy użyć odpowiedniej mieszanki nasion, dopasowanej do warunków środowiskowych panujących w naszym ogrodzie oraz sposobu jego użytkowania. Warto przemyśleć te kwestie już na etapie planowania ogrodu. Więcej informacji na http://www.agronas.pl/aktualnosc-10-Wybor-mieszanki-trawnikowej-.


Photo

Post has attachment
Zbliża się najlepszy czas na wysiewanie nasion trawy! Trwa on od kwietnia do września! Wskazówki dotyczące siania trawy oraz przygotowania podłoża znajdą Państwo na naszej stronie http://www.agronas.pl/aktualnosc-9-Jak-odpowiednio-przygotowac-podloze-pod-trawnik.

Photo

Post has attachment
Aby poprawnie przygotować ziemię pod trawnik należy dokładnie ubić ziemię. Oczywiście można to zrobić butami, ale można także użyć ciężkiego wału ogrodniczego – zwłaszcza jeśli zmagamy się z dużą powierzchnią. Więcej dowiesz się na http://www.agronas.pl/aktualnosc-9-Jak-odpowiednio-przygotowac-podloze-pod-trawnik.


Photo

Post has attachment
Chcesz dobrze przygotować podłoże pod trawnik? Nie zapomnij o usuwaniu chwastów, przekopaniu i użyźnieniu gleby, rozbiciu grud ziemi, nawożeniu przedsiewnym oraz wałowaniu i wyrównaniu powierzchni. Dokładne informacje znajdziesz na http://www.agronas.pl/aktualnosc-9-Jak-odpowiednio-przygotowac-podloze-pod-trawnik.


Photo

Post has attachment
W ofercie Agronas znajdą Państwo różnego rodzaju mieszanki traw stworzone do różnego rodzaju powierzchni i przeznaczenia. Jeżeli szukają Państwo fachowych porad dotyczących tworzenia pięknego, zielonego trawnika to zachęcamy do kontaktu! Znajdą nas Państwo na http://www.agronas.pl/strona-4-kontakt


Photo
Wait while more posts are being loaded