Profile cover photo
Profile photo
DANUTA Phu Arkadiusz Czech
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Czy możliwe jest wykonanie remontu tanio, a dobrze? Tak! Wystarczy jedynie się z nami skontaktować. Podjęliśmy się realizacji wielu zleceń, dzięki czemu cieszymy się świetną renomą. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów podejmujemy się nawet położenia gresu, glazury czy też terakoty. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://danuta-remonty.pl/strona-glowna/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z naszych usług skorzystało wielu Klientów, którzy chętnie polecają firmę FHU DANUTA – remonty. Dysponujemy zarówno profesjonalnym sprzętem, jak i doskonale znamy się na swojej pracy. Dla nas nie ma zadań niemożliwych! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://danuta-remonty.pl/strona-glowna/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych, z którymi możecie Państwo zapoznać się na stronie: http://danuta-remonty.pl/uslugi-budowlane/. Specjalnie dla Was nieustannie poszerzamy swoje kwalifikacje. Ponadto dbamy o terminową realizację zleceń oraz zapewniamy konkurencyjne ceny. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prace elewacyjne w temperaturze około 0 stopni Celsjusza mogą okazać się bezskuteczne. Przy takiej temperaturze klej do styropianu wiąże się bardzo powoli. Zanim więc zaczniecie jakiekolwiek prace w okresie zimowym – skontaktujcie się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://danuta-remonty.pl/uslugi-budowlane/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak wszyscy doskonale wiemy zimą znacznie łatwiej jest znaleźć profesjonalną ekipę budowlaną. Dlaczego? Bowiem jest to czas, w którym nie wykonamy wszystkich zleceń. Jedną z głównych czynności, których nie podejmujemy się w tym okresie są między innymi prace ziemne. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://danuta-remonty.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba firmy FHU Danuta – remonty znajduje się w Kaliszu. Na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności chętnie odpowiemy telefonicznie. Zapraszamy Państwa również do przesyłania zapytań za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie: http://danuta-remonty.pl/kontakt/. Możliwie najszybciej odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Układanie paneli wbrew pozorom nie jest trudnym zadaniem. Nie musicie dysponować specjalistycznym sprzętem czy też posiadać fachowej wiedzy na ten temat. Ważne jest przede wszystkim to, aby po położeniu paneli odpowiednio o nie dbali. Bowiem nie mogą zostać zalane wodą czy też innymi chemikaliami. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://danuta-remonty.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planujecie remont mieszkania? Obawiacie się, że dana firma nie wykona terminowo zlecenia? W takim razie skontaktujcie się z nami! Z maksymalnym zaangażowaniem podejmujemy się każdego zlecenia, ponieważ satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://danuta-remonty.pl/uslugi-budowlane/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Zapewniamy terminową realizację zleceń, najwyższą jakość i konkurencyjne ceny. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę potwierdza liczne grono zadowolonych Klientów. Przekonajcie się sami! http://danuta-remonty.pl/strona-glowna/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług budowlanych, które oferujemy: http://danuta-remonty.pl/uslugi-budowlane/. Remont, modernizacja obiektów czy też prace remontowo – budowlane to tylko nieliczne usługi, których się podejmujemy. Z przyjemnością zajmiemy się również położeniem płytek czy też paneli. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded