Profile cover photo
Profile photo
Hamkelasi Software
18 followers -
مشاور ، طراح و مجری سیستم های مدارس
مشاور ، طراح و مجری سیستم های مدارس

18 followers
About
Posts

Post has attachment
وبلاگ مدرسه یا سایت مدرسه؟ کدامیک مناسب تر است ؟ برای پاسخ به این سوال باید معنی هر یک به طور جداگانه بررسی شود.
سایت مدرسه ، یک فضای آنلاین است که به طور اختصاصی برای یک مدرسه یا واحد آموزشی طراحی می شود.
Add a comment...

Post has attachment

اپلیکیشن موبایل مدارس و کاربردهای کلیدی آن
اپلیکیشن موبایل مدارس ، یک برنامه کاربردی بسیار مفید برای مدیریت مدرسه، تسهیل فرآیندهای آموزشی و تربیتی و ایجاد ارتباط مؤثر میان مدرسه و اولیای دانش آموزان می باشد.
Add a comment...

Post has attachment
دفتر کلاسی الکترونیک (آفلاین) همکلاسی یکی از جدیدترین امکانات سامانه یکپارچه مدیریت همکلاسی است که امکان استفاده از قابلیت های سامانه را به صورت آفلاین و در کلاس های درس در اختیار معلمین قرار می دهد.
Add a comment...

Post has attachment
اپلیکیشن مدارس ، یک برنامه نرم افزاری با کاربری تلفن همراه است که به منظور سهولت در انجام امور مدیریت مدرسه طراحی شده است. استفاده از اپلیکیشن مدرسه، گامی مهم در هوشمند سازی مدارس و ایجاد ارتباطی قوی تر میان کادر مدرسه و اولیای دانش آموزان به شمار می رود.
Add a comment...

Post has attachment
پورتال آموزشگاهی ، یک سامانه آنلاین با زیر سیستم های نرم افزاری است که برای مدیریت مدرسه و اجرا بهتر فرآیندهای آموزشی و سنجش دانش آموزان به کار می رود. این نرم افزار مدیریتی قدرتمند، مدیران مدارس را قادر می سازد تا با نظم و دقت بیشتری بتوانند بر امور مدرسه نظارت داشته باشند. استفاده از این پورتال آنلاین می تواند کیفیت عملکردی مدارس را تا حد چشمگیری افزایش دهد.
Add a comment...

Post has attachment
نرم افزار حقوق و دستمزد مدرسه همکلاسی به عنوان یکی از زیرسیستم های امور مالی سامانه، قابلیت کنترل ساعات کارکرد معلمین و کادر اداری و محاسبه خودکار حقوق و مزایا و پرداختی خالص به هر یک از پرسنل را فراهم می کند
Add a comment...

Post has attachment
پیاده سازی هوشمند سازی مدارس ، فرآیندی است که طی آن تمام مراحل برنامه ریزی، اجرای طرح و تهیه تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی مدارس هوشمند به طور کاملاً حرفه ای تدوین می شوند. هوشمند سازی مدارس در سال های اخیر جزو برنامه های آموزش و پرورش بوده است و توجه به آن در فهرست برنامه های اجرایی مدیران مدارس قرار گرفته است.
Add a comment...

Post has attachment
آزمون آنلاین ، فرآیندی است که در مدارس و واحدهای آموزشی به منظور سنجش علمی و تعیین سطح دانش آموزان اجرا می شود. برگزاری این چنین آزمون هایی به صورت آنلاین، گامی اساسی در راستای هوشمندسازی مدارس است. بر همین مبنا و با توجه به پیشرفت های فناوری اطلاعات و تکنولوژی های رایانه ای، نرم افزارهای بسیار کاربردی با قابلیت های منحصر به فردی طراحی و به بازار عرضه شدند.
Add a comment...

Post has attachment
بوفه مدرسه ، مکانی است که در مدارس به خرید مواد خوراکی توسط دانش آموزان اختصاص داده شده است. بوفه مدارس اهمیت زیادی در سلامت جسمی دانش آموزان دارد چرا که مواد غذایی عرضه شده در آن باید از هر نظر سالم باشند.

در راستای هوشمندسازی مدارس و ارائه نرم افزارهای مدیریتی برای قسمت های مختلف واحدهای آموزشی، طراحی یک سیستم نرم افزاری که بتواند امور بوفه را تحت پوشش قرار دهد، یک نیاز ضروری است.
Add a comment...

Post has attachment
مزیت های نرم افزار مدیریت مدرسه ، مهم ترین دلایل تمایل مدیران برای استفاده از نرم افزار هستند. تمام آنچه برای مدیریت یک مدرسه به صورت همه جانبه مورد نیاز است در این برنامه نرم افزاری پرکاربرد گنجانده شده است. به عبارت ساده تر، این نرم افزار، راهکار ایده آل برای قدم نهادن در مسیر هوشمند سازی مدارس و واحدهای آموزشی می باشد. همانطور که یک مدرسه از قسمت های مختلف تشکیل شده است، نرم افزار مدیریت مدرسه نیز دارای بخش ها و زیر سیستم هایی است که هر کدام وظیفه معینی را بر عهده دارند.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded