Profile cover photo
Profile photo
Domyślna nazwa
About
Posts

Post has attachment
Terminale POS to inaczej terminale na kraty płatnicze. W czasach, gdzie większość ludzi posiada kartę płatniczą warto zaopatrzyć się w takie urządzenie. Jest to wygodna forma zapłaty za towar lub usługę. Dodatkowo również jest to bezpieczniejsze, gdyż pieniądze nie są przechowywane w sklepie. Więcej o terminalach POS znajduje się na http://www.vector.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czytniki kodów kreskowych przydają się właściwie w każdym sklepie bez względu na jego wielkość. Dzięki nim praca kasjera jest o wiele łatwiejsza. Skanery współpracują z kasami i nabijają na nie towar - wystarczy stworzyć bazę danych towarów! Dużą ofertę czytników kodów kresowych znajdą Państwo na http://www.vector.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzą Państwo działalność gospodarczą i zastanawiają się czy potrzeba jest kasa fiskalna? Ciężko rozeznać się w tylu przepisach, które dotyczą różnych branż. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kompendium wiedzy z tego zakresu. Wchodząc na http://www.vector.info.pl/faq.html mogą Państwo dowiedzieć się kogo obejmuje obowiązek posiadania kasy fiskalnej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy zakupie naszych artykułów to zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie na ulicy Annopol 3. Można się również skontaktować z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie http://www.vector.info.pl/kontakt.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli szukasz kas fiskalnych dobrej jakości, sprawdź ofertę naszego sklepu. Starannie dobieramy asortyment. Dbamy również o to, by produkty miały atrakcyjne ceny. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową - http://www.vector.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z wiodącymi producentami, takimi jak np.: Novitus, Elzab, Posnet, Optimus, Emar, Datalogic, Toshiba. Nasi klienci cenią nasz sklep m.in. za szeroki wybór produktów i profesjonalną obsługę. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony - http://www.vector.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielu przedsiębiorców ma obowiązek posiadania kas fiskalnych. Ministerstwo Finansów co jakiś wprowadzania nowe rozporządzenia dotyczące zwolnień z obowiązku stosowania kas rejestrujących. W przypadku braku kasy fiskalnej, warto obserwować jakie zmiany wprowadza Ministerstwo Finansów. Na naszej stronie możecie przeczytać kogo dotyczy obowiązek posiadania kasy fiskalnej - http://www.vector.info.pl/faq.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma istnieje od roku 1998. Wiele lat doświadczenia wpłynęło na wysoką jakość obsługi i na umiejętności dopasowania produktów do potrzeb klienta. Nasi pracownicy są świetnie wyszkoleni i chętnie pomagają klientom. Więcej na temat naszej firmy przeczytacie na stronie - http://www.vector.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Vector wita wszystkich na swoim profilu g+. Nasza firma oferuje produkty m.in. takie jak:  kasy i drukarki fiskalne, metkownice, wagi. Oprócz sprzedażą zajmujemy się również serwisowaniem wyposażenia stanowisk sprzedaży i pomocą techniczną. Więcej informacji na temat naszej firmy znajdziecie na stronie - http://www.vector.info.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded