Profile cover photo
Profile photo
MEDISQUAD Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy stabilizatory barku w różnych rozmiarach. Owe stabilizatory ogrzewają, usztywniają i podtrzymują bark, zmniejszają tym samym dolegliwości bólowe oraz łagodzą stany zapalne. O szczegółach przeczytacie na naszej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu rehabilitacyjnego. https://medisquad.pl/134-sprzet-rehabilitacyjno-ortopedyczny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wciąż aktualizujemy naszą ofertę sprzętu rehabilitacyjno-ortopedycznego. Dostarczamy naszym klientom wygodne kołnierze ortopedyczne, ortezy stawu łokciowego, ortezy dłoni, ortezy baku i miednicy, temblaki oraz wiele innych. Więcej informacji znajdziecie na: https://medisquad.pl/134-sprzet-rehabilitacyjno-ortopedyczny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również torby ratownicze, wśród licznych propozycji wymienić możemy plecak TRM LVII cordura. W plecaku znajduje się miejsce na butlę tlenową, ampularium na 196 ampułek, wyposażony jest w wygodne saszetki segregacyjne. Plecak wykonany jest z bardzo wytrzymałej, oddychającej tkaniny. Więcej informacji na: https://medisquad.pl/3174-ampularium-plecak-trm-lvii-cordura-marbo.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród naszych propozycji mebli medycznych nie mogło zabraknąć stolików do badania najmłodszych pacjentów. Proponujemy stoliki do badania i przewijania niemowląt. Stoliki dostępne są w różnych rozmiarach i w bogatej gamie kolorystycznej. Wszystkie informacje na ten temat znajdzie na: https://medisquad.pl/60-meble-medyczne-fotele-i-stoliki-zabiegowe?p=3.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wygodny, a zarazem funkcjonalny fotel zabiegowy to mebel, który jest niezbędny zarówno w gabinetach okulistycznych, jak i w zakładach kosmetycznych czy instytucjach medycznych. Oferujemy fotel zabiegowy z opcją regulacji. Fotel można ustawić w pozycji leżącej lub siedzącej, bez problemu można regulować wysokość oparcia czy części nożnej. Wszystkie informacje znajdziecie na: https://medisquad.pl/meble-medyczne-fotele-i-stoliki-zabiegowe/5923-fotel-zabiegowy-ce-fz-01-wersja-podstawowa.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Meble medyczne to ważna część naszej oferty. Proponujemy między innymi fotele kosmetyczne, a wśród nich model MP 8201. Fotel obity jest estetyczną, łatwą w utrzymaniu w czystości skórą ekologiczną. Elektroniczna regulacja wysokości znacznie ułatwia pracę. Szczegółowe informacje znajdziecie na: https://medisquad.pl/11997-fotel-kosmetyczny-mp-8201-3-siowniki.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy asortyment zaufanych marek. Oferujemy między innymi szeroki wybór sprzętu medycznego. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu neurologicznego, położniczo-ginekologicznego, stomatologicznego, radiologicznego, jak również weterynaryjnego. Zapraszamy do współpracy! https://medisquad.pl/113-sprzet-polozniczo-ginekologiczny
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wciąż aktualizujemy naszą ofertę. Chcemy dostarczyć zarówno placówkom medycznym, jak i osobom prywatnym najlepsze urządzenia, akcesoria czy meble medyczne. Proponujemy ciśnieniomierze, druki medyczne, sprzęt ortopedyczny, biurka lekarskie, stoliki zabiegowe i inne. https://medisquad.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tester trzeźwości DA-5000 to bardzo precyzyjny alkomat z zakresem pomiarowym do 4 promili. Dzięki nowoczesnemu sensorowi pomiary przebiegają bardzo sprawnie i dostarczają ważnych informacji. Dokładny opis urządzenia znajdziecie na: https://medisquad.pl/alkomaty/5978-tester-trzezwosci-da-5000-professional-alkomat.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W przypadku przepukliny brzusznej, osłabienia mięśni brzucha czy po operacji jamy brzusznej często zaleca się używanie pasa brzusznego. Taki pas między innymi wzmacnia mięśnie. Pasy brzuszne w różnych rozmiarach znajdziecie w naszej ofercie sprzętu ortopedycznego. https://medisquad.pl/7564-pas-brzuszny-2260-r-s-oppo.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded