Profile cover photo
Profile photo
Ekogroszek Centrum. Skład opału
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Korzystacie Państwo z kotłów zasilanych ekogroszkiem? W takich urządzeniach można stosować także Pellet Varmo, czyli nowoczesne i naprawdę ekologiczne paliwo o wysokiej wartości opałowej! Jego doskonałe spalanie wynika z procesu suszenia oraz stosowania ochrony zapewniającej odpowiedni poziom wilgotności. Potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji? Zapraszamy do naszego działu z promocjami! http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/promocje
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie detalicznej dostępny jest ekogroszek EKOMIX. To nietypowa mieszanka opału czeskiego i polskiego, dobrana w taki sposób, by zmaksymalizować poziom wypalania. Ten produkt nadaje się do zasilania pieców wyposażonych w palenisko retortowe. Mieszankę tę możecie Państwo zamówić luzem oraz w workach po 25 kilogramów. http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/ekogroszek/37-ekomix
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekogroszek Centrum oferuje ekologiczny brykiet drzewny z trocin z drewna liściastego i iglastego. Produkując go stosujemy żadnych środków klejących. Posiada dużą wydajność – większą, aniżeli zwykłe drewno. Więcej informacji na temat tego opału znajdziecie Państwo na naszej stronie http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/opal-detal/opal-drewnopochodny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekogroszek Centrum z Wrocławia oferuje również kotły, w tym MULTIMAX - http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/piece/29-kotly-dwupaleniskowe-multimax?highlight=WyJwZWxsZXQiXQ==. Posiada on dwa paleniska, dzięki którym można w nim stosować różnego rodzaju materiały opałowe. Konstrukcja ta jest jakoby połączeniem dwóch kotłów: komorowego i z podajnikiem. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działalność naszego składu opału Ekogroszek Centrum z Wrocławia skupia się głównie na sprzedaży najlepszych materiałów opałowych. Jednym z nich jest brykiet REKORD, który jest idealny do pieców c.o. i kominków. Jego zaletami są wysoka wartość opałowa oraz niewielka ilość popiołu, który po nim pozostaje. Zachęcamy do współpracy http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/promocje!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie Ekogroszek Centrum są także naturalne nawozy, w tym obornik kurzy i bydlęcy. „Bioster” to nawóz z obornika kurzego, który zawiera mnóstwo składników organicznych i mikroelementów. Jest genialnym rozwiązaniem dla osób uprawiających warzywa, owoce, rośliny ozdobne, nadaje się także do nawożenia trawników oraz dla szkółek drzewnych. Więcej informacji o nawozie znajdziecie Państwo tutaj http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/promocje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszego Ekogroszek Centrum jest wiele rodzajów materiałów opałowych. Jest wśród nich ekogroszek Pieklorz z Kopalni Piekary (Polska Kampania Węglowa). Jest to paliwo dostosowane do nowoczesnej i ekologicznej techniki grzewczej, a dowiódł tego Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Zapraszamy do skorzystania z tej oferty http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/ekogroszek/35-pieklorz-piekary.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie Ekogroszek Centrum.com znajdziecie Państwo bogatą ofertę nawozów naturalnych. Polecamy nawóz „Bioster” z obornika kurzego, który idealnie nadaje się do upraw warzyw, owoców i roślin ozdobnych. Poprawia też kondycję trawników! Ma postać granulatu i nie występują w nim nasiona chwastów. Zapraszamy http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/promocje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Choć sezon grzewczy jeszcze przed nami, wiele osób używa opału do grzania wody. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty. Zaopatrzymy Państwa niezależnie od tego, na jaki opał jest Wasz piec, bowiem mamy różne rodzaje opału, od ekogroszku, przez pellet, aż po miał. Zapraszamy do współpracy http://www.ekogroszekcentrum.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie Ekogroszek Centrum są także kotły, w tym na ekogroszek firmy Gigar. Jednorazowy załadunek tego kotła wystarczy nawet na kilka dni ciągłej pracy! Jest to urządzenie przyjazne środowisku (spalanie odbywa się bezdymnie), proste w obsłudze i łatwe w czyszczeniu. Więcej informacji znajdziecie państwo na naszej stronie http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/piece/30-kotly-na-ekogroszek.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded