Profile cover photo
Profile photo
Lety Balónem s.r.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Víte co je nového v létání? Uskutečnil se další ročník #Ballon Rallye v ČR. Byť jsme nebyli účastníky a raději se věnovali vám, našim zákazníkům, není od věci se na pár pěkných záběrů podívat a poznat jak se taková akce dá připravit.

Post has attachment
Znáte naše piloty? Seznam te se osobně s kým poletíte! (zleva: Pavel Božoň, Honza Vobořil, Jarda Švehla, Standa Kučera, Tomáš Trčka, Honza Suchý, Kuba Charouzek, Jirka Hembal a Markéta Olšanová)

Bude nám ctí, s vámi letět!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-05-21
9 Photos - View album

Post has attachment
Počasí do konce týdne je dle předpovědí celkem přívětivé i na #let balónem, zejména povedené má být na jihu čech. Pokud ještě nemáte žádný pevný plán, máme pro vás tip na víkend. Poleťte s námi do Krumlova a aby jsme vám rozhodnutí ulehčili, podívejte se na krátké, ale všeříkající video, okem pasažéra balónu. Po něm jistě rovnou vaše kroky povedou na http://www.lety-balonem.cz/letenky 

Dva kroky vás dělí od skvělého zážitku!

Post has attachment
Vyrábí se nám nový balón našeho dalšího silného partnera - výrobce sušenek, značky Manner. Podívejte se kolik plátna, práce a celkového úsilí je zapotřebí aby takový balón vznikl. 
Photo
Photo
2015-04-24
2 Photos - View album

Post has attachment
Posíláme Vám ochutnávku na bratra balónu - paragliding a jednu hromadnou akci jeho vyznavačů. Svým způsobem se jedná o extrémní sport a pouze pro jednoho, maximálně dva pasažéry. 

V klidu a v pohodě si nádherné chvíle z výšky zažijete jen v balónu, co říkáte? Pojďte do toho s námi, těšíme se na vás!

Post has attachment
Víte jak vzniká nový balón? Kolik je na něj potřeba látky, lana, jaké jsou rozměry, velikost koše a různé další parametry? Zajímavý pohled do zákulisí výroby balónu Vám přineseme v našem chystaném seriálu o jeho výrobě. Těšte se! 

Nicméně nezapomeňte že již máme k dispozici už 8 balónů se kterými můžete letět již dnes!  http://www.lety-balonem.cz/nase-flotila

Post has attachment
Víte, že připravujeme nový balón? Lety Balónem tak rozšiřují svoji flotilu a kapacitu, která najednou pojme už více jak 80lidí najednou!

Stačí vybrat letenku na: http://www.lety-balonem.cz/letenky
Photo

Post has attachment
Máte úspěšnou firmu a značku, kterou chcete dlouhodobě propagovat? Zvolte silnou reklamu, která měsíčně osloví stovky a tisíce zákazníků. Netradiční ale velmi účinná reklama na balónu? Ano, u nás! Inspirujte se u značek, které to již vyzkoušeli. Spojte se se silnými, spojte se s námi! 

http://www.lety-balonem.cz
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-20
4 Photos - View album

Post has attachment
Právě končí zima, počasí již hlásí, že jaro je tady. Co to znamená pro vás? Nádherné počasí, úžasná viditelnost a IDEÁLNÍ DOBA PRO LET BALÓNEM! Lety balónem nyní za nejnižší ceny, časově omezeno do konce března.

Nepromeškejte naší akci a letenky můžete zakoupit na http://www.lety-balonem.cz/letenky

Post has attachment
Nemáte ještě vyřešen Vánoční dárek? Máme pro vás TIP! Letenka pro jednu osobu jen za 3490Kč, pouze do Vánoc! Využijte tuto jedinečnou nabídku ještě dnes! Počet Voucherů je omezen!
Wait while more posts are being loaded