Profile cover photo
Profile photo
Nowista s.c. Pogotowie sanitarno-epidemiologiczne. Utylizacja odpadów.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Firma Nowista oferuje klientom profesjonalne kosze na niebezpieczne odpady chemiczne. Mamy szeroki wybór pojemników, które są szczelne i można bezpiecznie w nich przechowywać śmieci. Więcej o produkcie przeczytacie na stronie http://www.nowista.pl/pages/o-firmie . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Spotkania biznesowe z klientami pozwalają nam przygotować dla nich indywidualną ofertę. Staramy się być elastyczni. Utylizacja odpadów jest naszą misją, dlatego chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.nowista.pl/pages/o-firmie . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Utylizacja odpadów różnego pochodzenia jest głównym filarem naszej działalności. Oferujemy klientom kompleksowe usługi w tym zakresie. Transportujemy odpady, segregujemy je i niszczymy. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.nowista.pl/pages/o-firmie . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy firmą, która zawsze terminowo realizuje każde zlecenia. Zależy nam na szybkiej i sprawnej realizacji zadań z zakresu wywozu odpadów i nieczystości. Więcej o ofercie i o nas przeczytacie na stronie http://www.nowista.pl/pages/o-firmie . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Każdy lecznica weterynaryjna produkuje niebezpieczne dla otoczenia odpady. Dlatego też firma Nowista oferuje także takim punktom pomoc w utylizacji odpadów. Jeśli potrzebujecie wsparcia, zachęcamy do współpracy. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.nowista.pl/pages/o-firmie . Zapraszamy.
Add a comment...

Nowista jest partnerem dla wielu firm i instytucji. Każdy klient jest dla nas równie ważny i do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Jeśli potrzebujecie wsparcia w odbiorze i utylizacji odpadów medycznych czy chemicznych, zachęcamy do współpracy. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.nowista.pl/pages/o-firmie .
Add a comment...

Post has attachment
Wielu klientów pyta nas o cennik usług. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb klienta. Również ceny są ustalane indywidualnie, ponieważ zależą od wielu czynników. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej szczegółów, zachęcamy do kontaktu. Cenne informacje znajdziecie również na stronie http://www.nowista.pl/pages/o-firmie .
Add a comment...

Odpady medyczne czy farmaceutyczne jeśli trafią w niepowołane ręce, mogą być dużym zagrożeniem. Dlatego ważne jest, aby wszelkie opady jak najszybciej oddać do utylizacji godnej zaufania firmie, która wie, jak to zrobić. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.nowista.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukasz partnera biznesowego, który zajmie się utylizacją odpadów, które generuje Twoja firma, zapraszamy do współpracy z nami. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy gwarantują najwyższą jakość usług. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy o szczegółach współpracy. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie http://www.nowista.pl/ .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie http://www.nowista.pl/ znajdziecie wszystkie niezbędne wzory dokumentów do ewidencji odpadów. Dzięki rzetelnemu opisowi groźnych dla środowiska i człowieka śmieci jesteśmy w stanie kontrolować ich utylizację. Zapraszamy do współpracy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded