Profile cover photo
Profile photo
Maat sp.j. Żaluzje, rolety, markizy
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Do wyboru mają Państwo systemy panelowe z systemami zsuwania jednostronnymi, dwustronnymi niesymetrycznymi oraz dwustronnymi symetrycznymi. Produkty te pozwalają na dekorację wnętrza oraz jego przedzielanie, w zależności od potrzeb. http://maat.com.pl/katalog/8
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się tematyką aranżacji okien. Wśród naszych produktów znajdą Państwo plisy, markizy, żaluzje rzymskie, systemy panelowe, żaluzje pionowe, moskitiery. Nasza firma to przede wszystkim dbałość o estetykę a także trwałe produkty. http://maat.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli zainteresowała Państwa nasza propozycja odnośnie domów jednorodzinnych w Dobrej Szczecińskiej, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji. Na stronie internetowej Maat przygotowaliśmy zdjęcia oraz rzuty poszczególnych kondygnacji wraz z opisem: http://maat.com.pl/inwestycje/zagosp.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szczególnej Państwa uwadze polecamy ofertę developerską Maat w postaci osiedla „Dobra Osada”, na które składa się 29 nowoczesnych domów jednorodzinnych. Do budowy użyto wysokiej jakości materiałów, które w rękach fachowców przełożyły się na solidne, a jednocześnie dokładne wykończenie. Dodatkowy atut stanowi atrakcyjna lokalizacja osady: http://maat.com.pl/inwestycje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz asortyment, to rozwiązania praktyczne i estetyczne jednocześnie. Nie inaczej jest w przypadku żaluzji plisowanych, które proponujemy Państwu w rozmaitych kolorach i rodzajach tkanin. W zależności od indywidualnych preferencji, mogą Państwo wybrać między żaluzjami przepuszczającymi światło, odbijającymi promienie słoneczne, jak również całkowicie zaciemniającymi: http://maat.com.pl/katalog/2.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród wielu produktów w ofercie Maat znajdą Państwo rolety zewnętrzne, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Element ten cieszy się rosnącą popularnością, przede wszystkim ze względu na funkcje zabezpieczające przed włamaniem, hałasem, wiatrem, czy nadmiernym nasłonecznieniem. Tę kategorię produktów prezentujemy pod adresem: http://maat.com.pl/katalog/9.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, każde zamówienie możemy
wykonać sprawnie, szybko i dokładnie. Formularze kontaktowe, które stworzyliśmy z myślą o naszych Klientach, ułatwią Państwu złożenie zamówienia oraz przyspieszą terminy realizacji. Zapraszamy do skorzystania z formularza, aby zamówić któryś z naszych produktów: http://maat.com.pl/formularze.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma nieustannie się rozwija, a główną dziedziną jest produkcja
osłon przeciwsłonecznych dla przemysłu okrętowego. Wiele statków zbudowanych w Stoczni Szczecińskiej i Stoczni Gdańskiej jest zaopatrzona w nasze rolety i plisy. Ze względu na swoje przeznaczenie i poziom eksploatacji, wykonane są z najwyższej klasy stali nierdzewnej, aluminium i mosiądzu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną: http://maat.com.pl/wspolpraca.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok sprzedaży wysokiej jakości rolet, markiz, moskitier, plis, żaluzji i
systemów panelowych, oferujemy Państwu również sprzedaż domów jednorodzinnych na terenie osiedla Dobra Osada w Puszczy Wkrzańskiej. To bardzo atrakcyjna lokalizacja, która z pewnością usatysfakcjonuje tych, którzy szukają spokoju blisko natury, a dodatkowo jednym z wielu udogodnień jest niewielka odległość do centrum Szczecina. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą domów jednorodzinnych na sprzedaż: http://maat.com.pl/domy.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma MAAT zlokalizowana jest w Szczecinie przy ulicy Sosnowej 6a. Na
naszej stronie internetowej podaliśmy nasze dane teleadresowe: numery telefonów i adres e – mail, a także zamieściliśmy mapkę, dzięki której trafią Państwo do naszej siedziby bez trudu. Na miejscu czeka na Państwa katalog produktów oraz oferty inwestycyjne: http://maat.com.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded