Profile cover photo
Profile photo
GDG KPI
98 followers -
Google Developer Group KPI, Kyiv, Ukraine. Група розробників Google у КПІ. Think global. Hack local!
Google Developer Group KPI, Kyiv, Ukraine. Група розробників Google у КПІ. Think global. Hack local!

98 followers
About
Posts

Post has attachment
А у нас чудова новина - трансляції Google I/O 2016 від GDG KPI бути! Велике спасибі друзям, які погодилися допомогти і надали місце проведення - компанії DataArt!

Якщо хочеш дивитися найочікуваніший івент року від Google у чудовій та веселій компанії, їсти піцу і отримувати море насолоди, то запам'ятовуй: початок івенту 18 травня о 19:00.

На жаль, кількість місць обмежена - всього 20, тому 11 травня о 18:00 буде відкрита реєстрація. Все як завжди - хто встигне, той потрапить =)
Add a comment...

Post has attachment
Вже у вівторок відбудеться практичне продовження лекції з Arduino: 57 щасливців під керівництвом Михайла Ях'єва робитимуть свої перші програми для Arduino!

Всього буде 3 воркшопи кожен довжиною в годину для 19 чоловік.

Де: Арт-простір «Вежа»
Коли: Вівторок, 19 квітня 2016

Реєстрація: http://goo.gl/forms/2KwhdkqqYV
Add a comment...

Post has attachment
Раді вам повідомити, що вже наступного понеділка до КПІ завітає Михайло Ях'яєв — людина, що не так давно працювала над Google Scholar та брала участь у розробці платформи для запуску тестів паралельно на більш ніж 1000 машинах одночасно!

Виступ складатиметься з 2-х частин: з маленької розповіді про інсайди "корпорації добра" і лекції з основ програмування Arduino. Під "основами програмування", маємо на увазі, що ви про ардуїнку знаєте те, що вона існує, і може колись навіть щось дуже простеньке під неї писали)

Де: Зала Вченої Ради НТУУ "КПІ"
Коли: Понеділок, 18 квітня, 2016

Реєстрація: https://goo.gl/19OdKW
Михайло Ях'яєв: Arduino і інсайди з Google
Раді вам повідомити, що вже наступного понеділка до КПІ завітає Михайло Ях'яєв — людина, що не так давно працювала над Google Scholar та брала участь у розробці платформи для запуску тестів паралельно на більш ніж 1000 машинах одночасно! Виступ складатиметься з 2-х частин: з маленької розповіді про інсайди "корпорації добра" і лекції з основ програмування Arduino. Під "основами програмування", маємо на увазі, що ви про ардуїнку знаєте те, що вон...
events
Add a comment...

Post has attachment
Хей-хо друзі,

Наближається зима, а з нею і наш новий TechTalk. Цього разу крутецькі спікери із CyberBionics Systematics та DataRobot привідкриють завісу таємничості над такими темами, як доповнена реальність та машинне навчання.

Чекаємо вас 1 грудня о 18:00 у арт-просторі “Вежа”. Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації: http://goo.gl/forms/2nFEX4NrYL. Поспішайте, кількість місць обмежена!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
У травні, на цьогорічному Google I/O була анонсована робота Google Maps в офлайн-режимі. Тобто без підключення до Мережі, можна було б шукати місця, прокладати маршрути — саме те, що треба для наших реалій.

І от у своєму блозі Google написали, що починаючи з 10 листопада, цей функціонал буде поступово впроваджуватися серед користувачів Google Maps на Android: https://googleblog.blogspot.co.uk/2015/11/navigate-and-search-real-world-online.html

"З часом ми представимо ще більше офлайн можливостей, які допоможутьь вам знайти ваш шлях, навіть якщо ви не можете знайти з'єднання" — так закінчують свій допис Google. І нам залишається лише гадати, які ще новинки і круті можливості нам очікувати в майбутньому!

#googlemaps   #google
Add a comment...

Post has shared content
Our latest machine learning system is faster & smarter than the first one we built. Today we’re open-sourcing it:  http://goo.gl/vu5ZmJ
Add a comment...

Post has shared content
Get ready for the sweet taste of #AndroidMarshmallow. The update starts rolling out today. http://goo.gl/a4qlDk
Photo
Add a comment...

Post has attachment
А тим часом #Google  вже виклали образи #Android #Marshmallow.
Образи нової версії Android доступні для пристроїв
- Nexus 6,
- Nexus 5,
- Nexus Player,
- Nexus 9,
- Nexus 7 [2013]

Завантажити довгоочікувані "зефірки" можна за посиланням: https://developers.google.com/android/nexus/images
Add a comment...

Post has shared content
Welcome Android super hero, Software Engineer at Stanfy - Roman Mazur (GDG Kyiv). He will speak about Power of Android Shell!

Nevertheless, there is only 100 tickets left, hurry up!
Get the tickets at http://bit.ly/1RhHeO0!

#dfua #devfest #gdg #gdglviv
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Beautiful lady  +Tatiana Protasova  project manager at Plarium  Education is going to speak about how to create successful mobile apps for kids and family!
Don't miss a chance to hear great speech and get tickets to ‪#dfua‬ at http://devfest.gdg.org.ua!

#dfua   #df15   #gdg   #gdglviv  
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded