Profile cover photo
Profile photo
Warsztat.GD
113 followers -
Warsztat.GD -- tworzenie gier
Warsztat.GD -- tworzenie gier

113 followers
About
Warsztat.GD's posts

Post has attachment

Post has attachment
Nowa generacja Unreal Engine pokazuje muskuły: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=474483

Post has attachment
Mamy nowy, znacznie czytelniejszy stream RSS. Bonusowo zawarte są w nim informacje o polecanych projektach! http://warsztat.gd/rss/news

Naprawiliśmy drobny błąd związany z logowaniem. Jeżeli miałeś problem z logowaniem do serwisu/Q&A albo byłeś wylogowywany to spróbuj usunąć wszystkie ciasteczka z domeny warsztat.gd i zaloguj się ponownie.

Post has attachment
http://warsztat.gd/media Zmieniliśmy wygląd zakładki "Media". Teraz od razu widać z jakiego projektu pochodzi screen oraz ile ma punktów i komentarzy. A przy okazji: odkryliśmy, że na Warsztacie reklamują się dwa bardzo ciekawe projekty.

Po znakomitym starcie w postaci IGK mamy nadzieję, że cały 2012 będzie udany pod względem gamedevowych konferencji. Najbliższy przystanek to majowy GameDay, któremu Warsztat ma przyjemność patronować.

W imię sprawiedliwości społecznościowej można również +1-ować screeny i wideo za pomocą Google+. Dodatkowo ich strony wyposażyliśmy w metadane -- w końcu JSON nigdy nie wychodzi z mody :)

Post has attachment
Ciekawostka dla każdego programisty silników: Przyspieszony kurs OpenGL w wersji obrazkowej. http://deltronslair.com/glpipe.html

Trzeba trochę odkurzyć nasz Googleplusowy profil. Warsztatowa rewolucja już za nami, teraz czas ruszyć ostro do przodu! :)

Post has attachment
Smutne rzeczy. Ether Fields, jeden z najbardziej obiecujących projektów ma spore problemy. http://forum.warsztat.gd/index.php?topic=24256.msg
Wait while more posts are being loaded