Profile cover photo
Profile photo
Tips Plus, Autoryzowany Diler Husqvarna
About
Posts

Post has attachment
Traktorki ogrodowe są bardzo przydatnym urządzeniem dla właścicieli większych ogrodów! W odróżnieniu od tradycyjnych kosiarek, posiadają wiele funkcji, które znakomicie ułatwiają wykonywanie różnego typu prac ogrodowych. Maszyny z naszej oferty: http://www.tipsplus.pl/traktorki/ charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na trudne warunki pogodowe, dzięki czemu mogą być z powodzeniem używane przez cały rok.
Photo

Post has attachment
Trawnik to nie tylko zielony dywan, może być również jedną z prawdziwych zdób ogrodu! Piękna zielona murawa to doskonałe tło dla stylowo urządzonego miejsca zamieszkania. Jej jakość uzależniona jest od codziennej pielęgnacji, w której pomocne bywają urządzenia z naszej bogatej oferty: http://www.tipsplus.pl/.
Photo

Post has attachment
Śnieg jest szczególnie uciążliwy dla osób, mieszkających we własnych domach z garażem oraz ogrodem. Wówczas powierzchnia do codziennego odśnieżania jest spora. Sprzęt z oferty naszej firmy: http://www.tipsplus.pl/ doskonale sprawdza się w odśnieżaniu zarówno podjazdów, ścieżek, jak i przydomowych oraz firmowych terenów. Urządzenia są wydajne i łatwe w obsłudze, a ich rozmiar pozwala na wygodne przechowywanie w piwnicy lub garażu.
Photo

Post has attachment
Koszenie trawnika to najważniejszy obowiązek jego posiadacza. Należy robić to systematycznie kosiarką o dobrze naostrzonych elementach tnących. Pierwsze koszenie trawnika: http://www.tipsplus.pl/19-kosiarki/ przeprowadzamy, gdy źdźbła osiągną wysokość 8–10 cm. Kolejne dwa-trzy razy kosimy podobnie, a potem coraz niżej, aż do planowanej wysokości. Zazwyczaj utrzymuje się wysokość 3–6 cm, ale gdy panują upały, warto kosić wyżej.
Photo

Post has attachment
Jak zapewnić świeży wygląd i stały, harmonijny wzrost trawnika? Regularne strzyżenie sprawia, że trawa rozkrzewia się i gęstnieje, pokrywając świeżą darnią całą powierzchnię trawnika. Można ją kosić w każdym momencie sezonu, chociaż ze względu na warunki atmosferyczne najlepiej robić to między marcem a listopadem. Ważna jest też regularność – zadbany trawnik powinien być strzyżony odpowiednią kosiarką: http://www.tipsplus.pl/ średnio raz w tygodniu.
Photo

Post has attachment
Wiosna i lato to czas, kiedy ogrody dostarczają najwięcej wrażeń estetycznych i przyjemności! Pora kwitnienia przynosi niesamowitą grę zapachów i kolorów. Sianie, sadzenie, nawożenie, podlewanie, plewienie, koszenie, przycinanie – to tylko niektóre z ogrodowych obowiązków w ciepłych miesiącach. Do pielęgnacji przydomowych trawników polecamy nasze nowoczesne kosiarki oraz pozostałe maszyny ogrodowe: http://www.tipsplus.pl/.
Photo

Post has attachment
Przydomowy ogród to przestrzeń wyjątkowa – w okresie wiosenno-letnim spędzamy w nim dużo czasu, odpoczywając na świeżym powietrzu, uprawiamy sport lub bawimy się z rodziną i przyjaciółmi! By móc cieszyć się soczysto zieloną i gęstą trawą nie wystarczy podlewanie i koszenie. Dobremu ukorzenieniu i rozrostowi trawy pomogą zabiegi wentylacji i aeracji. Szczegóły naszej oferty znajdziecie na stronie: http://www.tipsplus.pl/.
Photo

Post has attachment
Nowoczesny ogród to nie pstrokate kolory, lecz bardziej jednolite barwy. To przestrzeń szalenie uporządkowana, którą czasami tylko wzbogaca akcent w postaci niecodziennej rośliny lub element małej architektury o surowej formie. Ogród pielęgnowany narzędziami z naszej bogatej oferty: http://www.tipsplus.pl/ to czytelna kompozycja i harmonia, która wspaniale koi nadszarpnięte nerwy.
Photo

Post has attachment
Koszenie najlepiej urządzać raz na dwa tygodnie, a jego wysokość dostosować do warunków atmosferycznych. Zbyt mocne przystrzyżenie trawnika w okresie suszy może skutkować powstawaniem wyschniętych obszarów. Pamiętajmy również, by nie zostawiać skoszonej trawy rozrzuconej na powierzchni trawnika, bo będzie hamować jego wzrost. Pracę w ogrodzie ułatwią Państwu nowoczesne kosiarki z koszem dostępne w naszej bogatej ofercie: http://www.tipsplus.pl/.
Photo

Post has attachment
Zadbany ogród to największa duma ogrodnika oraz świadectwo jego umiejętności! Aby rośliny rosły zdrowo, a trawnik zielenił się przez cały sezon, warto poświęcać im dużo czasu, pracy i nie żałować zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki regularnemu koszeniu trawa mocniej się zieleni i równo rośnie, tworząc piękny dywan. O ofercie naszego sklepu ogrodniczego przeczytacie na stronie: http://www.tipsplus.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded