Profile

Cover photo
UniCredit Bank Україна
210 followers|203,693 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Давайте підтримаємо талановитого гросмейстера та співробітника UniCredit Bank Юрія Арапетяна, який братиме участь у Міжнародному Кубку РДСУ з шахів Moscow Open 2014, що проходить з 30 січня по 10 лютого 2014 року! 

Юрію, успіхів тобі та перемог!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Шановні клієнти та партнери! 

Підводячи підсумки 2013 року, я в першу чергу хочу подякувати за те, що ви з нами. Ми пишаємось висловленою довірою та цінуємо проявлену лояльність. 

В цьому році в банку відбулись значні перетворення. Завершилась інтеграція ПАТ "Укрсоцбанк" та ПАТ "УніКредит Банк". Після злиття, в 2014 рік ми вступаємо ще сильнішими, з новими ідеями та прагненням їх реалізувати. 

В наступному році UniCredit Bank планує розвивати і корпоративний, і роздрібний сегмент, з акцентом на автокредитуванні та іпотеці. Проте довгострокова стратегія та цілі банку залишаються незмінними, і інтереси клієнтів, як завжди, в пріоритеті для нас.

Я хочу побажати, щоб в наступному році все те, над чим ви працювали цього року, дало свої плоди, щоб у вас завжди було натхнення та сили ставити нові цілі та досягати їх, а UniCredit Bank завжди залишиться надійним партнером для їх здійснення.

Голова правління UniCredit Bank Граціано Камелі
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
У жовтні 2013 року ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, долучився до міжнародної ініціативи "День заощаджень".

ПАТ "Укрсоцбанк", як учасник глобальної ініціативи, розробив та впровадив спеціальну депозитну пропозицію "Батьки та Діти".

Пропозиція триватиме з 1 жовтня 2013 року по 31 жовтня 2013 року. У рамках програми, фінансова установа дарує клієнтам бонусну надбавку до депозиту у розмірі 0,5% при пред’явленні свідоцтва про народження дитини або дитячого малюнку на тему "Заощадження".

Додаткові відсотки за надання свідоцтва про народження та дитячого малюнку можуть бути підсумовані.

Дізнайтеся більше про "День заощаджень" на нашому сайті: http://www.unicredit.com.ua/news/view/643/
 ·  Translate
1
1
Андрій Настасяк's profile photo
Add a comment...
 
Благодійна організація UniCredit Foundation святкує 10-річний ювілей.

Створена у березні 2003 року в якості корпоративної фондації UniCredit, вона мала засвідчити розвиток нової культури волонтерства та збору пожертвувань за допомогою вагомих ініціатив, направлених на спільноти в країнах присутності групи.

Отримуючи фінансування від UniCredit та співпрацюючи з місцевими неприбутковими організаціями, фондація розробляє, втілює та контролює проекти з розвитку у 20 різних країнах, де представлений Банк. За десять років роботи було підтримано більше 330 проектів та ініціатив, що в цілому прирівнюється приблизно 85 мільйонам євро, перерахованим на користь територій.

Слід зазначити, що ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™,також активно співпрацює з фондацією у проектах соціальної відповідальності на локальному рівні. Зокрема, в грудні минулого року Банк, UniCredit Foundation та Фонд Східна Європа презентували чотири спільні соціальні проекти, спрямовані на соціальну інтеграцію вразливих груп населення та розвиток громад в Україні.

Більше читайте на нашому сайті: http://www.unicredit.com.ua/news/view/642/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Чудова новина: 24 вересня у місті Львів відбулося урочисте відкриття нового роздрібного відділення ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, за адресою вулиця Личаківська 130.

Під час урочистої події топ-менеджери ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, представили гостям події нове Личаківське відділення, що відповідає сучасним умовам та стандартам UniCredit та надає увесь спектр банківських послуг для фізичних осіб, клієнтів середнього та малого бізнесу. Окрім того, відділення обладнане зручною цілодобовою зоною самообслуговування, що включає банкомат для усіх видів операцій із картками та телефон для з’єднання із Контакт центром.

Більше читайте на нашому сайті: http://www.unicredit.com.ua/news/view/636/
 ·  Translate
1
Add a comment...
In their circles
2 people
Have them in circles
210 people
 
До Нового року залишились лічені години, приготування у самому розпалі, а подарунки вже під ялинками..

Бажаємо Вам фінансової стабільності, найвигідніших умов по депозитах та постійного позитивного балансу на рахунку! 

Ваш UniCredit Bank
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Із радістю повідомляємо, що  процес інтеграції двох банків, які працюють під єдиним брендом (ПАТ "Укрсоцбанк" та ПАТ "УніКредит Банк"), успішно завершено. Відтепер на українському ринку буде тільки один банк, що представляє групу UniCredit - UniCredit Bank! Дякуємо Вам за підтримку та терпіння протягом усього перехідного періоду!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, виступив генеральним спонсором конференції Business Wisdom Summit 2 в місті Києві.

Своїм баченням успішної кар’єри напередодні старту Вusiness Wisdom Summit поділився Граціано Камелі, Голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™

Business Wisdom Summit – одна з визначних ділових подій осіннього сезону, метою якої є обмін досвідом та унікальними знаннями у питаннях менеджменту серед лідерів різних сегментів бізнесу.

Дізнатися більше про конференцію Ви можете на нашому сайті за посиланням: http://www.unicredit.com.ua/news/view/638/
 ·  Translate
3
1
Андрій Настасяк's profile photo
Add a comment...
 
UniCredit Tower в Мілані серед 10 найкращих хмарочосів світу

Хмарочос UniCredit Tower в Мілані, Італія, посів восьму сходинку рейтингу найкращих хмарочосів світу. Міжнародні експерти визначили цьогорічних переможців серед 330 номінантів в рамках найвідомішої у сфері висотної архітектури премії Emporis Skyscraper.

UniCredit Tower, висотою 231 метр, є найвищою будівлею в Італії.

Висота UniCredit Tower включає 84-метровий шпиль. Будівля спроектована архітектором Сезаром Пеллі і завершена 15 жовтня 2011.

Хмарочос вкритий світлодіодами, які дозволяють йому змінювати свій колір, а побачити його можна з відстані 10 кілометрів.

UniCredit Tower є штаб-квартирою групи UniCredit і вміщує понад 4 тисячі співробітників.

Сюжет про цю величну будівлю ви можете переглянути за цим лінком UniCredit Tower

А яка будівля свого часу вразила Вас?
 ·  Translate
2
1
Frank Schmidt's profile photo
Add a comment...
People
In their circles
2 people
Have them in circles
210 people
Contact Information
Contact info
Phone
+38 044 230 32 99; +38 044 529 13 07
Email
Story
Tagline
Ласкаво просимо до офіційної сторінки UniCredit Bank в Україні!
Introduction

UniCredit Bank – один з найбільших універсальних банків України, який пропонує своїм клієнтам повний спектр сучасних послуг як у сегменті фізичних осіб, так і у сегменті корпоративних клієнтів. 

Розгалужена мережа UniCredit Bank налічує 435 відділень. Персонал фінансової установи складається з кращих фахівців ринку країни та налічує 6 164 співробітників. Ми прагнемо досконалості, а також прагнемо бути компанією, з якою легко працювати. 
Приєднуйтесь до нас!

Ціль:
Ми, співробітники ПАТ «Укрсоцбанк», прагнемо приносити користь нашим клієнтам.
Будучи провідним європейським банком, ми маємо на меті розвивати громади, в яких ми живемо, та бути чудовим місцем роботи.
Ми прагнемо забезпечувати бездоганне виконання операцій - процес є настільки ж важливим як і сутність.
Ми прагнемо забезпечити відповідні процеси, що будуть відповідати нашим продуктам для наших клієнтів.