Profile cover photo
Profile photo
proFem o.p.s.
11 followers
11 followers
About
proFem's posts

Post has attachment

Post has attachment
Podpořte nás zakoupením dárkových předmětů! Na výběr máte plyšáky pro nejmenší, stylová trička pro dámy či látkové tašky. Více na http://www.profem.cz/clanek.aspx?a=162

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Od 1.7.2013 máme zaregistrovanou službu DMS, podpořte nás jednoduše formou SMS: DMS PROFEM a odešlete na telefonní číslo 87 777. cena sms je 30kč, proFem obdrží 27Kč.
Více informací o projektu

http://darcovskasms.cz/projekt-851/advocats-for-women-bezplatna-pravni-pomoc-obetem-domaciho-nasili.html

Post has attachment
Velice zajímavé!

Post has attachment
prodloužili jsme termín uzávěrky soutěže pro studenty středních škol. Do 15. 8. 2013 nám, můžete posílat svá díla na téma "Násilí ve vztazích". Fantazii se meze nekladou, posílat můžete videa, výtvarná díla, písničky, klipy....Hrajeme o fotoaparát od společnosti Olympus a další hodnotné ceny! Přihláška a další další informace na www.profem.cz v sekci Mluvme spolu o domácím násilí.

Sháníme dobrovolníky na realizaci preventivních workshopů na téma šikana a násilí ve vztazích. Workshopy se budou konat na středních a základních školách na Příbramsku. Sháníme páry dobrovolníků (ideálně muž a žena), kteří budou workshopy připravovat a školit.
Nabízíme stabilní zázemí organizace s dlouholetou tradicí, odborné zaškolení a nové zkušenosti. Při dlouhodobé spolupráci nabídka supervize a odborné vzdělávání! Zájemci kontaktujte nás na poradna.pribram@profem.cz nebo na telefonu 774433034.
Wait while more posts are being loaded