Profile cover photo
Profile photo
Domyślna nazwa
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Od wielu lat, korzystając z bogatego doświadczenia, z pełnym przekonaniem proponujemy naszym klientom systemy automatyki do bram garażowych lub wjazdowych na posesję. Urządzenia pozwalają sterować bramą za pomocą pilota, bez konieczności wysiadania z samochodu. Dodatkowo gwarantujemy wieloletni serwis tego typu rozwiązań.
Montujemy produkty włoskiej firmy BENINCA oraz niemieckiej firmy SOMMER.

Bliższe szczegóły http://www.bramy-szczecin.pl/automatyka-do-bram-i-akcesoria.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od wielu lat jesteśmy cenionymi fachowcami w zakresie montażu bram przemysłowych (nasi klienci to min. salony samochodowe, jednostki straży pożarnej, firmy produkcyjne i usługowe, warsztaty i stacje kontroli pojazdów). Stosujemy niezawodną automatykę niemieckiej firmy GfA.
Oferujemy kompleksową realizację zamówienia, doradztwo oraz serwis. Zapraszamy po bliższe szczegóły - http://www.bramy-szczecin.pl/bramy-przemyslowe.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Brama garażowa stanowi jeden z ważniejszych elementów Twojego domu. Chroni zamknięty w garażu samochód, a także ma za zadanie współgrać z całością estetyki frontu domu.  Nasza firma oferuje doskonałe, polskie oraz niemieckie, bramy segmentowe, które znakomicie izolują ciepło, są wygodne w obsłudze oraz bardzo skutecznie chronią przed intruzami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przykładowych realizacji. Bliższe szczegóły na naszej stronie http://www.bramy-szczecin.pl/bramy-garazowe.html
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Furtki
9 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia kilkunastu zdjęć z naszych realizacji, których tematem są furtki, niezwykle istotny, wręcz najważniejszy element każdego ogrodzenia :)

Więcej fotek znajdziesz na naszej stronie http://www.bramy-szczecin.pl/ogrodzenia-i-bramy-wjazdowe.html
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Furtki
14 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zaprojektowania z nami, oraz wykonania w naszym warsztacie balustrad do balkonów, stworzyliśmy wiele ciekawych realizacji, które owocują bogatym doświadczeniem, a także fachowym podejściem do każdego zamówienia.

http://www.bramy-szczecin.pl/balustrady-i-inne-konstrukcje.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć bram wjazdowych, które wykonaliśmy - http://www.bramy-szczecin.pl/ogrodzenia-i-bramy-wjazdowe.html.
Bramy wjazdowe mogą być kontynuacją ogrodzenia, mogą również stanowić odrębne zlecenie. Zrobimy każdą bramą na każdy wymiar, ocynkowaną i/lub pokrytą proszkowo, wg dowolnego koloru, wg wybranego przez klienta wzoru.
Wykonamy również konstrukcję ramową bramy, którą klient we własnym zakresie zechce obłożyć dowolnym rodzajem drewna.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ogrodzenie wokół posesji stanowi jej wizerunek oraz dba o bezpieczeństwo. Od wielu lat projektujemy oraz wykonujemy, zgodnie z życzeniem klienta, wymogami otoczenia planowaną funkcjonalnością ogrodzenia różnego typu.
Przykłady licznych realizacji prezentujemy na naszej stronie http://www.bramy-szczecin.pl/ogrodzenia-i-bramy-wjazdowe.html
Zapraszamy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy na Stronie G+ Armet Bramy i Ogrodzenia, znajdą tu Państwo informacje na temat oferowanych przez nas produktów oraz usług. Zachęcamy do dołączenia do naszych kręgów oraz do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy http://www.bramy-szczecin.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded