Profile cover photo
Profile photo
Turek Michał Turzyński - Pomoc Drogowa Warszawa
About
Posts

Post has attachment
Auto popsuło się w trasie i potrzebujesz pilnej naprawy? Nie ma żadnego problemu! Nasza firma odholuje auto, a dzięki współpracy z warsztatem działającym 24h, szybko odzyskasz sprawny samochód. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.holowanie-tanio.warszawa.pl/.
Photo

Post has attachment
W okresie wakacyjnym często postanawiamy wyruszyć całą rodziną na urlop. Jeżeli wybieramy się na odpoczynek w kraju, to najwygodniejszym transportem będzie nasz własny samochód. Jednak podczas trasy może zdarzyć się nieprzewidziany wypadek i warto wtedy mieć pod ręką numer do firmy, która tanio odholuje samochód. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi informacjami kontaktowymi: http://www.holowanie-tanio.warszawa.pl/.
Photo

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje wszelkie usługi związane z transportem pojazdów i pomocą drogową. Współpracujemy z warsztatami naprawy pojazdów, które dla naszych Klientów są dostępne nawet poza standardowymi godzinami pracy, aby jak najszybciej pomóc w naprawie auta.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.holowanie-tanio.warszawa.pl/.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy – pracujemy przez cały rok. Pomoc drogowa to nasza pasja. Nasza firma od lat działa w tej branży, dzięki czemu możemy zapewnić fachowo i solidnie wykonaną usługę z gwarancją niskiej ceny.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.holowanie-tanio.warszawa.pl/.
Photo

Post has attachment
W razie poważniejszej awarii współpracujemy z zaufanymi warsztatem samochodowym. Działa on 24h na dobę dzięki czemu auta naszych klientów są szybko naprawiane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.holowanie-tanio.warszawa.pl/.
Photo

Post has attachment
Usługi które świadczymy są zawsze solidnie wykonane, a cena jest na pewno konkurencyjna. Zlecenia świadczymy specjalistycznym pojazdem, który może przewieźć nawet 6 osób! Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.holowanie-tanio.warszawa.pl/.
Photo

Post has attachment
Podczas jazdy samochodem może dojść do wypadku lub kolizji, najczęściej jednak zwyczajnie samochód odmówi nam posłuszeństwa. Jak wtedy mamy się zachować podczas takiej awarii? Zachowaj spokój, wyłącz silnik, włącz światła awaryjne, włóż kamizelkę odblaskową i rozstaw trójkąt ostrzegawczy. Następnie możesz bezpiecznie wezwać pomoc drogową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.holowanie-tanio.warszawa.pl/.
Photo

Post has attachment
Masz problem z samochodem? Śpieszysz się do pracy, a samochód nie chce odpalić? Zadzwoń do nas! Szybko przyjedziemy i pomożemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.holowanie-tanio.warszawa.pl/.
Photo

Post has attachment
Załoga nasza uczestniczy w licznych spotkaniach i szkoleniach - w Polsce i za granicą, stanowiących forum dla wymiany doświadczeń z zakresu szeroko rozumianej pomocy na drodze: od problemów z autoalarmami do ewakuacji pojazdów ciężarowych. Ponadto bierzemy udział w szkoleniach uzupełniających, poświęconych nowościom technicznym wprowadzanym w wybranych markach. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.holowanie-tanio.warszawa.pl.
Photo

Post has attachment
Nasza firma to całodobowa dyspozycyjność i obsługa na najwyższym poziomie. Gwarancją jakości naszych usług jest doświadczenie jakie zdobyliśmy w ciągu lat pracy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem który jest niezbędny do holowania czy naprawy samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.holowanie-tanio.warszawa.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded