Profile cover photo
Profile photo
Mirmed. Centrum zaopatrzenia medycznego. Aparaty słuchowe
About
Mirmed. Centrum zaopatrzenia medycznego. Aparaty słuchowe's posts

Post has attachment
Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnych baterii do aparatów słuchowych, zapraszamy do współpracy. Posiadamy zarówno te w rozmiarze 10, jak i 13, 312 oraz 675. Współpracujemy z takimi markami, jak Oticon, Siemens, Duracell, a także Energizer. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
http://mirmed.com.pl/products/baterie-do-aparatow-sluchowych/


Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze nasze przyrządy oraz środki do czyszczenia aparatów słuchowych. W asortymencie znajdziecie zarówno gruszki, jak i tabletki osuszające czy tabletki oczyszczające bądź filtry zapobiegające przedostawaniu się woskowiny do wnętrza ucha. Każdy aparat wymaga czyszczenia, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
http://mirmed.com.pl/products/przyrzady-i-srodki-do-czyszczenia-aparatow-sluchowych/


Post has attachment
Dysponujemy m.in. pieluchomajtkami dla dorosłych. Jest to środek higieniczny, który pomaga w utrzymaniu czystości. Szczególnie zalecane są dla osób, które cierpią na nietrzymanie moczu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie Państwo również siedziska z pamięcią czy ciśnieniomierz elektryczny.
http://mirmed.com.pl/products/pieluchomajtki-dla-doroslych-firmy-tena/


Post has attachment
W ofercie naszego centrum znajdziecie Państwo m.in. wózek inwalidzki aluminiowy przeznaczony dla dzieci z porażeniem mózgowym. Urządzenie wyróżnia się odchylanym zarówno siedziskiem, jak i oparciem, a także kompletem poduszek wpływających na optymalne podparcie. Istnieje również możliwość wzbogacenia wyposażenia o pasy bezpieczeństwa, separator czy stolik. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://mirmed.com.pl/products/wozek-inwalidzki-aluminiowy-karma-dla-dzieci-z-porazeniem-mozgowym/

Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się w sprzedaży m.in. sprzętu stomijnego, środków higienicznych oraz wewnętrznych czy zewnętrznych aparatów słuchowych. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Możemy pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale także dogłębną znajomością branży. Służymy również kompleksowym doradztwem. Zapraszamy do współpracy.
http://mirmed.com.pl/

Photo

Post has attachment
MIRMED specjalizuje się m.in. w obsłudze osób niesłyszących oraz zaopatrzeniu w przedmioty ortopedyczne czy środki pomocnicze. Współpracujemy zarówno z gabinetami pielęgniarskimi, jak i stomatologicznymi czy lekarskimi. Oferujemy wózki inwalidzkie, aparaty słuchowe, a także przedmioty ortopedyczne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące asortymentu.
http://mirmed.com.pl/

Photo

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze m.in. profesjonalne zaopatrzenie protetyczne. Oferujemy szeroki wybór zarówno narzędzi, jak i elementów protetycznych, które niezbędne są do wykonania protez stomatologicznych. Jeżeli szukacie Państwo rzetelnego i zaufanego dostawcy zaopatrzenia medycznego, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
http://mirmed.com.pl/products/zaopatrzenie-protetyczne/


Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla firm. Specjalizujemy się m.in. w profesjonalnym zaopatrzeniu gabinetów medycznych. Polecamy Państwa uwadze strój składający się ze spodni i żakietu. Wykonany został z materiału najwyższej jakości. Możecie również wybierać spośród szerokiej gamy kolorystycznej. Zachęcamy do współpracy.
http://mirmed.com.pl/products/stroj-medyczny-spodnie-zakiet/


Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze kołnierz ortopedyczny miękki typu Schantza. Zapewnia on nie tylko unieruchomienie kręgów szyjnych, ale także komfort noszenia. Konstrukcja kołnierza wykonana została z gęstej pianki, która umożliwia ograniczoną ruchomość głowy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, jak i zapoznania się z ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji.
http://mirmed.com.pl/products/kolnierz-ortopedyczny-miekki-typu-schantza/

Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. wkładki korekcyjne do obuwia. Posiadamy zarówno te absorpcyjne, jak i wyrównujące nierówności kończyn oraz korygujące koślawość. Jeżeli szukacie wkładek najwyższej jakości, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać odpowiedni model.
http://mirmed.com.pl/products/wkladki-korekcyjne-do-obuwia/

Photo
Wait while more posts are being loaded