Profile cover photo
Profile photo
Rapido Technika Grzewcza
About
Rapido Technika Grzewcza's posts

Post has attachment
Ci, którzy mieli okazję z nami współpracować, świetnie wiedzą, że u nas liczy się Klient! Dlatego mogą też Państwo liczyć na całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a w dodatku na fachowe doradztwo. Warto nam zaufać. Na stronie internetowej: http://rapido.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o Rapido! 
Photo

Post has attachment
Niejednokrotnie wspominaliśmy o tym, że warto raz na jakiś czas umówić się z fachowcami na przegląd kotłowni! W trosce o bezpieczeństwo swoje i bliskich! Zachęcamy zatem do skorzystania z usług Rapido. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość świadczonych usług. Na stronie internetowej: http://rapido.pl/serwis/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Zepsuty piecyk łazienkowy? A może kocioł kondensacyjny? Zapraszamy serdecznie do Rapido! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, zatem jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni! Na stronie internetowej: http://rapido.pl/serwis/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Mimo iż nasza firma przestała być dystrybutorem kotłów RAPIDO, niech się Państwo nie martwią! Naszym Klientom oferujemy równie świetne jakościowo części zamienne do kotłów i innych urządzeń producenta Rapido. Jesteśmy profesjonalistami na medal, dlatego też zależy nam na Państwa zadowoleniu. Na stronie internetowej: http://rapido.pl/kotly-rapido/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo specjalistycznego wsparcia z zakresu techniki grzewczej? A może sanitarnej? Świetnie Państwo trafili, Rapido poleca się serdecznie! Zaufały nam setki Klientów, zatem może Państwo będą następni? Na stronie internetowej: http://rapido.pl/ zamieściliśmy więcej informacji. Zapraszamy do współpracy!
Photo

Post has attachment
Rapido o technice grzewczej wie wszystko! Zatrudniamy samych fachowców, którzy świetnie znają na tym, co robią. Dlatego współpraca z nami to gwarancja sukcesu i zadowolenia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a także do odwiedzenia strony internetowej: http://rapido.pl/, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów. Dlatego też proponujemy Państwu bezpłatne doradztwo i kosztorys. Jesteśmy od tego, aby Państwu pomóc! Na stronie internetowej: http://rapido.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Warto nam zaufać. Na swoim fachu znamy się najlepiej! Możemy poszczycić się wieloletnim i imponującym doświadczeniem w naszej branży. Jak instalować kotłownie, to tylko z nami! Nas tronie internetowej: http://rapido.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo specjalistów, którzy świetnie znają się na branży sanitarnej? Lepiej nie mogli Państwo trafić! Z nami współpraca naprawdę się opłaca. Na stronie internetowej: http://rapido.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Klientom, aby ten wyjątkowy i magiczny czas był pełen wiary, nadziei oraz miłości, a wszystkie spotkania w gronie Państwa najbliższych upłynęły w wiosennym i pełnym ciepła nastroju! Wszystkiego dobrego życzy załoga Rapido! www.rapido.pl

Photo
Wait while more posts are being loaded