Profile cover photo
Profile photo
Kalebodur
11 followers -
Kalebodur'un Resmi Google+ sayfasıdır.
Kalebodur'un Resmi Google+ sayfasıdır.

11 followers
About
Posts

Post has attachment
Kale Benelux, Balkanlar ve Yunanistan pazarları için yeni bölge satış müdürünü arıyor! http://bit.ly/bolgesatismuduru
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Anneler Gününüz kutlu olsun.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
En büyük engel engellenmektir! Engelsiz bir yaşam umut ederek 10 -16 Mayıs Engelliler Haftasını kutlarız.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Yapı Fuarı bugün başlıyor! Yenilikçi ve ödüllü ürünlerimizle sizi standımıza bekliyoruz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Türkiye-İtalya ilişkilerine yaptığı katkı nedeniyle İtalya Cumhuriyeti’nden Devlet Nişanı aldı.

Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, bugün Venedik Sarayı’nda düzenlenen bir törenle İtalya’dan üst düzey bir devlet nişanı olan “Ufficiale Ordine al Merito della Repubblica Italiana” aldı. İki ülke ilişkilerine yaptığı katkı nedeniyle nişana layık görülen Zeynep Bodur Okyay’a madalyasını İtalya Kalkınma Bakan Yardımcısı Carlo Calenda ve Büyükelçi Gianpaolo Scarante verdi.
Türk ve İtalyan iş dünyasından çok sayıda misafirin yer aldığı törene, Kale Grubu’nun kurucusu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur da katıldı. Yaklaşık 55 yıldır İtalya ile sıkı ticari ilişkileri olan Kale Grubu, 2011 yılında bu ülkenin önemli seramik üreticilerinden Fincuoghi’yi satın alarak bu ülkede sanayici konumuna yükselmişti. Zeynep Bodur Okyay, 2006 yılında da İtalyan Devleti tarafından ‘’Caveliere di Lavora‘’ nişanı ile taltif edilmişti.
İtalya’nın hayatındaki yerinin hep çok özel olduğunu söyleyen Zeynep Bodur Okyay, “Ülkem Türkiye ve ülkem kadar sevdiğim İtalya’yı yakınlaştırma çabası benim için bir iş değil daima bir zevk oldu” dedi.
İtalya’dan ilk Liyakat Nişanı’nı 2006 yılında alan Zeynep Bodur Okyay, bu iki nişanı aynı anda taşıyan ilk Türk iş kadını oldu. Zeynep Bodur Okyay, törende şunları söyledi:
“55 yılı aşkın süredir İtalya ile iyi ticari ilişkileri olan bir ailenin ferdiyim. Henüz bir çocukken, kişisel tarihimdeki en iyi seçimlerden birini yapıp İtalyan Lisesi’ne yazıldım. İş hayatına atıldığımda önem verdiğim en önemli önceliklerden biri İtalya ile ilişkileri ilerletmek oldu. 
18 yıl önce Türk-İtalyan İş Konseyi Başkanlığı’na seçildim. 2011 yılında İtalya’dan bir seramik şirketi satın alıp bu ülkede sanayici konumuna yükseldik. Geçen yıl, Kale Grubu’nun önemli sanat projelerinden biri olan Piri Reis Sergisi’ni İtalya’ya taşıyıp, Rönesans’ı yaratan İtalyan dostlarımızla paylaştık. 
Biz Türkler için çağdaşlaşma denince akla hemen Avrupa Birliği gelir. Avrupa’da bize en çok benzeyen dostların yaşadığı İtalya’nın bizim için ayrı bir yeri vardır. Bugünlere gelmemde ailem kadar okulumun ve hocalarımın da emeği var. Bu dili ve bu kadim kültürü tanımak, bana içlerinden biri gibi davranma ehliyeti kazandırdı. 
Bugün ikinci kez İtalya Devlet Nişanı’nı alıyorum ve doğrusu kendimi çok iyi hissediyorum. Bana büyük emek veren ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen kurucumuz ve Onursal Başkanımız babam İbrahim Bodur başta olmak üzere bütün Kale ailesine şükranlarımı sunuyorum.”
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kale 360 ile Banyonu Tasarla
Banyonu yenilemek istiyor ama bunu nasıl yapacağını, nereden başlayacağını bilemiyor musun? Hayalindeki banyoya daha hızlı ve kolay ulaşmanın yolu burada www.kale360.com
Hayal et, tasarla, gerçek olsun. Banyonun mimarı ol.
Add a comment...

Post has attachment
22 Mart Dünya Su Günü Kutlu Olsun.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'ni kutluyor, şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded