Profile cover photo
Profile photo
Gal-Gaz sp.j.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Nasz gaz spełnia wszelkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Należy jednak pamiętać, że jego eksploatacja podlega pewnym zasadom, których przestrzeganie jest bardzo ważne. Warunki bezpiecznego korzystania z gazu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do lektury - http://gal-gaz.pl/bezpieczenstwo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Według popularnego twierdzenia gaz LPG niszczy silnik auta. To oczywiście mit, zamontowanie instalacji gazowej w samochodzie wiąże się z licznymi korzyściami dla auta. Silnik będzie pracował ciszej, co z pewnością poprawi komfort jazdy. Korzystanie z gazu jest w pełni bezpieczne – specjalny system stanowi zabezpieczenie przed przypadkowym wyciekiem gazu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty LPG - http://gal-gaz.pl/auto-gaz/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że gaz propan-butan jest paliwem tańszym od innych źródeł energii? Niższa cena nie oznacza jednakże gorszej jakości. Gaz ten posiada wyższą wartość opałową, dlatego ogrzewanie gazem po prostu się opłaca! Dlatego nie zwlekaj i zacznij ogrzewać gazem, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - http://gal-gaz.pl/gaz-grzewczy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gaz płynny można wykorzystać również w obiektach użyteczności publicznej i gastronomii. Można za jego pomocą ogrzewać pomieszczenia, a także podgrzewać wodę. W gastronomii gaz będzie użyteczny przy gotowaniu, pieczeniu, itp. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie gazu płynnego -http://gal-gaz.pl/gaz-plynny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, jak dużo zastosowań ma gaz płynny? Przykładowo w rolnictwie wykorzystywany jest na fermach hodowlanych. W zlewniach mleka można przy pomocy gazu podgrzewać wodę do mycia konwi i przyborów do dojenia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty gazu płynnego - http://gal-gaz.pl/gaz-plynny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Korzystając z butli gazowych, pamiętajmy o bezpieczeństwie. Bardzo ważne jest, by przy ich zakupie dokładnie zbadać ich stan techniczny. Jakiekolwiek wątpliwości i spostrzeżenia warto do razu zgłosić dostawcy. Istotne jest również, by butla gazowa była odpowiednio oznakowana. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać we wpisie na naszym blogu - http://gal-gaz.pl/wpis-blog/butle-lpg-a-pozar/.
Add a comment...

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Życzymy mnóstwa radości ze wspólnego przeżywania tych magicznych dni i niech stół ugina się od pysznych świątecznych potraw. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. Wesołych Świąt życzy Gal-Gaz - http://gal-gaz.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy zarówno dystrybucję gazu, jak i napełnianie butli gazowych. Dysponujemy własnym transportem, dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie w naprawdę krótkim czasie. Jeżeli szukacie Państwo rzetelnego i zaufanego dostawcy gazu, zapraszamy do kontaktu - http://gal-gaz.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cena benzyny znów poszła w górę a Ty szukasz oszczędności? Przestaw się na stosowanie gazu jako paliwa samochodowego. Nie dość że zaoszczędzisz, to także przyczynisz się zmniejszenia emisji spalin. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży gazu LPG - http://gal-gaz.pl/auto-gaz/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gaz w butlach jest przyjazny środowisku, a to oznacza, że możemy go bez żadnych przeszkód stosować zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Gal-Gaz oferuje sprzedaż butli z gazem o różnych rozmiarach i zastosowaniach. Posiadamy butle turystyczne o pojemności do 5 kg, butle o pojemności 11 kg oraz o pojemności 33 kg. Zachęcamy do współpracy - http://gal-gaz.pl/butle-gazowe/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded