Profile cover photo
Profile photo
Attado - Elektroniczny system obiegu dokumentów
About
Posts

Post has attachment
#ATTADO to bezpieczny system, który pomoże Ci usprawnić pracę w firmie!
Zapewniamy wszystkie mechanizmy niezbędne do zabezpieczenia baz danych i serwerów przed wirusami, utratą danych, nieautoryzowanym skopiowaniem bazy, umożliwiające zarządzanie prawami dostępu.
Wszystko to zgodnie z wymogami RODO!

Wybierz ATTADO już dziś! 👉 https://www.attado.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Moduł eSprawy umożliwia centralne ewidencjonowanie wszystkich obiektów (eDokumentów, eKontaktów, korespondencji e-mail, zadań, terminów oraz aktywności) związanych z określoną Sprawą.

Grupuje wszystkie dokumenty dotyczące określonej sprawy czy projektu, ale również firmy, instytucje i osoby zaangażowane w daną sprawę. ​eSprawy umożliwiają gromadzenie i łączenie dokumentów, adresów, korespondencji e-mail, które związane są z określoną sprawą lub projektem.

https://www.attado.com/uzupelniajace/22-esprawy.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, że średnio Twój pracownik otrzymuje dziennie 94 maile, a sam wysyła ponad 30? Zastanawiasz się, jak skutecznie archiwizować niezbędne dokumenty, aby usprawnić pracę w przedsiębiorstwie?

Wybierz #ATTADO, czyli system do zarządzania dokumentami w firmie, który został wyposażony w funkcjonalne rozwiązania! :)

https://www.attado.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Opracowaliśmy również moduł eKontakty, umożliwiający gromadzenie pełnych informacji na temat danego eKontaktu i całej wymienianej z nim korespondencji.

Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które podniesie wydajność prowadzonych procesów biurowych, a także ułatwi kontakt z Klientem, przedstawiając wszelkie informacje o nim w jednym miejscu. :)

https://www.attado.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z opracowanych przez nas modułów systemu zarządzania dokumentami ATTADO jest centralna baza wszystkich dokumentów – plików z dysku lokalnego, skanów pism, załączników z korespondencji e-mail i pozostałych dokumentów.

Użytkownik może ją szybko przeszukiwać według dowolnie określonych kryteriów. Takie rozwiązanie sprawia, że przepływ dokumentów w firmie staje się niezwykle sprawny i dużo bardziej efektywny! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już jutro w Warszawie odbędzie się konferencja Summit EOIF GigaCon! :) Jest to największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych, a my mamy ogromną przyjemność być partnerem tego wydarzenia :)

Udział w konferencji jest bezpłatny - szczegóły znajdziecie w oficjalnym wydarzeniu⤵
https://www.facebook.com/events/192962481196699/

Szczegóły na stronie organizatora: https://gigacon.org/event/eoif_summit_18/
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiasz się, jak usprawnić zarządzanie projektami, zadaniami i obiegiem dokumentów w firmie? 🤔

Czy wiesz, że średnio Twój pracownik przegląda 8 dokumentów, nim trafi na właściwy, a aż 28 procent czasu pracy poświęca na obsługiwanie skrzynki mailowej?
Skorzystaj z naszego kalkulatora i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić w swojej firmie! :)

https://www.attado.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Witamy na naszym nowym profilu na Facebooku :)

Prezentujemy Wam nasz program do zarządzania dokumentami - #ATTADO, który zapewni sprawny przepływ dokumentów w firmie i pozwoli zaoszczędzić cenny czas. Już dziś zapoznaj się z naszym programem.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę⤵
https://www.attado.com/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded