Profile cover photo
Profile photo
Stalex. Producent ogrodzeń i bram
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Nasz asortyment obejmuje również drzwi awaryjne jedno- i dwuskrzydłowe z zamykaczem. Drzwi zostały w całości ocynkowane ogniowo. Drzwi oferujemy w modułach, które umożliwiają szybki i bezpieczny montaż między słupami. Zawsze mogą Państwo liczyć na krótkie terminy realizacji, a także dowóz i montaż drzwi na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy - http://www.stalex-czaplinek.pl/p/drzwi-awaryjne.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się wykonywaniem użytkowych konstrukcji stalowych zawierających elementy metaloplastyczne. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i przyjrzenia się naszym zrealizowanym zleceniom. Zamieściliśmy zdjęcia balustrad, bram, schodów, ogrodzeń i mebli sklepowych. Mogą się Państwo przekonać o jakości naszej pracy - http://www.stalex-czaplinek.pl/p/meble-sklepowe.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się także produkcją balustrad wewnętrznych i zewnętrznych. Nasze balustrady można cynkować ogniowo, malować proszkowo lub specjalnymi farbami na mokro. Oferujemy również patynowanie miedzią, srebrem, złotem lub śniedzią. Kolor balustrady zależy wyłącznie od wymagań Klienta. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, służymy fachowym doradztwem - http://www.stalex-czaplinek.pl/balustrady.
Photo

Post has attachment
Prowadzą Państwo sklep z wykładzinami, dywanami lub też płytkami ceramicznymi? W takim razie na pewno zainteresuje Państwa nasza oferta mebli sklepowych, dzięki którym towar zostanie odpowiednio wyeksponowany. Regały i inne meble tworzymy według własnych projektów lub zgodnie z wymaganiami Klienta. Zapraszamy do współpracy - http://www.stalex-czaplinek.pl/p/meble-sklepowe.

Post has attachment
Oferta naszej firmy obejmuje także montaż automatyki do bram oraz domofonów i wideofonów przy furtkach. Poczuj się bezpiecznie w swoim domu! Dzięki wideofonowi będziesz mógł wygodnie sprawdzić, kto chce wejść do Twojego domu. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, zachęcamy do zakupów - http://www.stalex-czaplinek.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
Od kilkunastu lat zajmujemy się produkowaniem użytkowych konstrukcji stalowych z elementami metaloplastycznymi. Jeśli mają Państwo pytania na temat szczegółów naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Odpowiemy na każdą wiadomość. Zapraszamy do kontaktu - http://www.stalex-czaplinek.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy Klientów z Drawska Pomorskiego, Piły, Koszalina, Złocieńca i innych miejscowości. Świadczymy usługi ślusarskie, spawalnicze, montażowe i wiele innych. Specjalizujemy się także w malowaniu i cynkowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą - http://www.stalex-czaplinek.pl/o-firmie.
Photo

Post has attachment
Zapewniamy, że każdy z proponowanych elementów powstał z wysokiej jakości stali i został odpowiednio zabezpieczony przed korozją. Decydując się na kupno naszych ogrodzeń, balustrad czy bram, mają Państwo pewność, że otrzymują towar najwyższej jakości. Zachęcamy do współpracy - http://www.stalex-czaplinek.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
Ostatnim rodzajem schodów metalowych w naszej ofercie są schody kręte na słupie. Wyróżniają się one efektownym i oryginalnym wyglądem. Mimo że zajmują niewiele miejsca, są wygodne i naprawdę bezpieczne. Nie dziwi zatem, że są bardzo popularne wśród naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy - http://www.stalex-czaplinek.pl/schody.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się także produkcją schodów kaczych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy mamy bardzo mało miejsca. Najczęściej stosowane są jako dojście do poddaszy i strychów. Schody tego typu zabierają niewiele miejsca w pomieszczeniu i stają się jego prawdziwą ozdobą. Zachęcamy do współpracy - http://www.stalex-czaplinek.pl/schody.
Wait while more posts are being loaded