Profile cover photo
Profile photo
Komtel Serwis
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Dodatkową usługą oferowaną przez Komtel Serwis jest odzyskiwanie utraconych danych: kontaktów, zdjęć wiadomości z telefonu, dysku lub innego sprzętu. Potrafimy odzyskać dane nawet z urządzeń zniszczonych! Dowiedz się więcej na https://www.komtel-serwis.pl/odzyskiwanie-danych/.

Photo

Radio BMW CD73 Alpine bardzo często wiąże się z małymi usterkami. Może się nie włączać, pojawia się czarny ekran lub odbiornik nie reaguje na włącznik. Zmagasz się z tego typu radiem od miesięcy? Sprawdź z jakimi wadami potrafimy sobie poradzić na https://www.komtel-serwis.pl/naprawa-radia-bmw-cd73-alpine/.

Post has attachment
Jesteś dumnym właścicielem Audi Q7, ale wzmacniacz audio Bose nie działa? Zakup nowej części to nie jedyne wyjście! W prawdzie nie jest to sprawa, którą załatwisz u pierwszego lepszego mechanika, ale w Komtel Serwis wiemy, jak sobie z nim poradzić! Dowiedz się więcej na ten temat na https://www.komtel-serwis.pl/naprawa-wzmacniaczy-bose-w-audi/.

Photo

Post has attachment
Naszą cechą charakterystyczną są przede wszystkim konkurencyjne ceny oraz rzetelne podejście do każdego problemu! Jesteśmy doskonale zorganizowani, aby czas naszej pracy był jak najkrótszy, a Klienci wychodzi zadowoleni z naszego serwisu! Więcej informacji na https://www.komtel-serwis.pl/.

Photo

Post has attachment
Masz problemy z elektroniką w samochodzie? Twój radioodbiornik od dawna nie działa tak, jak powinien, a nawigacja wyprowadza Cię w pole? Nie martw się! Czekamy na Ciebie w Komtel Serwis, gdzie zajmujemy się naprawą urządzeń elektronicznych w samochodzie! Zapraszamy na https://www.komtel-serwis.pl/.

Photo
Wait while more posts are being loaded