Profile cover photo
Profile photo
Dawid Borgieł Hydro.Instal
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Naszą specjalnością są instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe i centralnego ogrzewania. Wciąż staramy się poszerzać naszą wiedzę, by jeszcze lepiej wykonywać powierzone nam zadania. Bierzemy udział w szkoleniach technicznych i produktowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://hydro-instal.info.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie instalacji centralnego ogrzewania. Doradzimy Państwu w wyborze kotła odpowiedniego dla Państwa potrzeb. Mamy duże doświadczenie i chętnie dzielimy się swoją bogatą wiedzą. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://hydro-instal.info.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uszkodzona sieć wodociągowa? W takim razie trzeba zgłosić się do prawdziwych fachowców, którzy mogą się wykazać odpowiednim doświadczeniem. Pracownicy naszej firmy znają się na swoim fachu i szybko znajdą każdą usterkę. Działamy rzetelnie i terminowo, zachęcamy do współpracy - http://hydro-instal.info.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na system centralnego ogrzewania składają się trzy podstawowe grupy części. Najważniejsze z nich są kotły. Oferujemy instalację zarówno kotłowni gazowych, jak i węglowych. Następny element stanowi orurowanie, którym będzie płynąć nośnik ciepła. W ostatniej grupie znajdują się odbiorniki ciepła. Zapewniamy montaż i instalację systemów centralnego ogrzewania - http://hydro-instal.info.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Hydro.Instal instaluje kotłownie węglowe i kotłownie gazowe. Kotłownie węglowe są bardzo ekonomiczne. Nie wymagają wysokich nakładów inwestycyjnych, niewielkie są również koszty eksploatacyjne. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://hydro-instal.info.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy Państwu złożyć serdeczne życzenia. Niech będą to Święta pełne zdrowia, szczęścia i wypoczynku. Życzymy samych radosnych chwil spędzonych przy świątecznym stole w gronie rodziny. Wesołego Alleluja i mokrego dyngusa! http://hydro-instal.info.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w wykonawstwie instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych i centralnego ogrzewania. Dysponujemy wszystkimi potrzebnymi zezwoleniami na wykonywanie prac. Dzięki temu możemy zagwarantować realizację zleceń na najwyższym poziomie. Zachęcamy do współpracy - http://hydro-instal.info.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z gazem należy się obchodzić ostrożnie, dlatego też warto zawsze korzystać z usług doświadczonych fachowców. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zamontowana instalacja gazowa nie stanowi niebezpieczeństwa. Hydro.Instal posiada wieloletnie doświadczenie w tej materii, zapraszamy do kontaktu - http://hydro-instal.info.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sieć kanalizacyjna stanowi system kolektorów, rurociągów, przewodów i pomp przeznaczonych do odprowadzania ścieków z miejsc ich powstawania. Ścieki kierowane są do oczyszczalni ścieków bądź do miejsc, skąd są odprowadzane do wód powierzchniowych. Nasze usługi obejmują modernizację i naprawę sieci kanalizacyjnej - http://hydro-instal.info.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zadaniem kanalizacji deszczowej jest skuteczne odprowadzanie wód opadowych. Prawidłowe odwodnienie terenów miejskich jest bardzo istotne. Kanalizacja powinna zostać wykonana przez fachowców, tylko wtedy mamy gwarancję, że będzie prawidłowo działać. W zakres naszych usług wchodzi budowa kanalizacji deszczowej - http://hydro-instal.info.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded