Profile cover photo
Profile photo
BALÍK PLUS cz
3 followers -
BALÍK PLUS je marketingový nástroj na cílené zasílání reklamních příloh a vzorků kupujícím
BALÍK PLUS je marketingový nástroj na cílené zasílání reklamních příloh a vzorků kupujícím

3 followers
About
Posts

Post has attachment
V první polovině tohoto roku jsme na maďarském trhu spojily síly silných hráčů a vytvořili slevový kupón: Péče o krásu. Media Markt a Yves Rocher kampaní zpřístupnily krásu a osobní péči všem ženám v naší partnerské síti. Inspirujte se.

Add a comment...

Post has attachment
Jeden z největších prodejců šperků a hodinek Klenoty Aurum opětovně realizoval u nás jarní kampaň na podporu brandu. Čtěte dál a inspirujte se.
Add a comment...

Post has attachment
Prostřednictvím naší partnerské sítě v Rumunsku jsme distribuovali voňavý Voucher - Parfumerie Douglas. Čtěte dál a inspirujte se jarní kampaní online parfumerie.
Add a comment...

Post has attachment
Získejte nové zákazníky přes předvánoční BONUS KATALOGY

Ani se nenadáme a Vánoce nám opět zaklepou na dveře. Podle výsledků průzkumu společnosti GfK více jak polovina lidí začíná s předvánočními nákupy v dostatečném předstihu už v měsících říjnu nebo listopadu. Nepromeškejte proto šanci prezentovat své výrobky a služby v předvánočních vydáních OFFLINE BONUS KATALOgů v síti BALÍK PLUS.

Na první inzerci Vám nabízíme 10% slevu.
Využijte této nabídky do konce září 2014!
 

Více informací o předvánočních katalozích naleznete zde:

http://balikplus.cz/offline-bonus-katalog/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=nwl4czpartner
.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
BALÍK PLUS bude prezentovat, jak úspěšně realizovat kupónové kampaně na konferenci WebTop100 2014

Začátkem listopadu se uskuteční konference WebTop100 2014 s podtitulem „To nejlepší z digitálního marketingu pro byznys“.

Na tomto odborném fóru vystoupí také Henrich Lauko, Managing Director sítě BALÍK PLUS, který prozradí návod, jak realizovat úspěšné kampaně formou kupónového marketingu.

Konference WebTop100 2014 se koná 6.11.2014 v Konferenčním centru City, Na Střži 65/1702, Praha 4.

Tešíme se na Vaši účast!

Více informací naleznete zde:

http://balikplus.cz/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=nwl3czpartner
.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Úspěšná kampaň pro HALENS

Během letních měsíců realizoval BALÍK PLUS reklamní kampaň také pro švédský módní internetový obchod HALENS, v rámci které vkládali do balíků slevový voucher. Podle marketingové ředitelky, paní Bolaňos, kampaň dopadla velmi úspěšně a dokonce překonala jejich očekávání. Taktéž velmi pozitivně hodnotí celý koncept, který jim umožnil velmi jednoduché zacílení na adresáty. Jsme rádi, že i v budoucnu plánují využít tuto formu komunikace a znásobit tak radost zákazníků z doručeného balíku, díky kterému získají zajímavý benefit navíc.

 
Chcete patřit i Vy mezi naše spokojené klienty?

Kontaktujte nás na 0778 044 849 nebo na info@balikplus.cz 
.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Speciální letní kampaň zaměřená na oslovení letních dovolenkářů

Během leta BALÍK PLUS zrealizoval pro své klienty speciální kampaň zaměřenou na oslovení lidí, kteří trávili dovolenou u moře. Koncept byl realizovaný formou vkladů slevových voucherů do informačních poukazů, které dostávali klienti největší sítě cestovních kanceláří před odjezdem na dovolenou.

Tato forma komunikace byla vhodná hlavně pro obchody prodávající plavky, opalovací krémy, letní oblečení, léky, zavazadla, či jiné vybavení , které by nemělo chybět v zavazadle letních dovolenkářů.

www.Balikplus.cz
.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
BALÍK PLUS bude prezentovat své zkušenosti na konferenci ShopComm 2014

Koncem března se v Bratislavě uskuteční ShopComm, jedinečné odborné fórum pro všechny nadšence e-shopů, jak už majitelů nebo těch, kteří zvažují založení vlastního e-shopu.

Na tomto odborném fóru vystoupí také Henrich Lauko, Managing Director sítě BALÍK PLUS, který představí kupónový marketing, jako významný zdroj získávání nových zákazníků.

Konference ShopComm se koná ve čtvrtek 20.3.2014 v hotelu Saffron V Bratislavě. Více informací naleznete zde http://www.shopcomm.eu/

Těšíme se na Vaší účast!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Parfums – jeden z největších online obchodů ve střední Evropě se dohodl na exkluzivní spolupráci se sítí BALÍK PLUS

Na začátku roku se síť BALÍK PLUS dohodla na výhradní spolupráci s jedním z největších internetových obchodů ve střední Evropě – Parfums. V rámci spolupráce bude zabezpečovat pro klienty vkládání do balíků sítě e-shopů Parfums nejen v České republice a na Slovensku, ale také v dalších krajinách, kde působí – Polsko, Maďarsko, Ukrajina, Rumunsko, Bulharsko a Slovinsko.

Zároveň jsme pro Parfums připravili jarní kampaň s cílem oslovení a získání nových zákazníků. Kampaň byla lokalizovaná v rámci Slovenska a České republiky. Jako marketingový nástroj byl zvolen slevový voucher s dynamickým kódem, který klientovi umožní zpětně vyhodnotit konverzy z jednotlivých vybraných cílových skupin. Kampaň byla naplánovaná na období 3 měsíců tak, aby zákazníci měli dostatečný časový prostor na reagování na uvedenou výhodnou nabídku.

Radi byste se také prezentovali v rámci našich kampaní? Více informací o katalozích a probíhajících akcích naleznete zde http://www.balikplus.cz/offline-bonus-katalog/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Úspešná kampaň pro 4home
„S BALÍK PLUS jsme zrealizovali akci formou vkládání našich slevových voucherů do balíků. Výsledek kampaně byl pro nás velmi pozitivní, dosáhli jsme více jak 1,7% konverze nákupů. Zároveň cena objednávek se nám pohybovala 30% nad průměrem a šlo primárně o úplně nové zákazníky. Tuto spolupráci hodnotíme jako velmi úspěšnou a určitě v ní plánujeme pokračovat i v budoucnosti.“
Martin Sýkora, Marketing Manager, společnost 4home, a.s.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded