Profile cover photo
Profile photo
LC Hortigroup
About
Posts

Post has attachment
Bambusy łupane znakomicie sprawdzą się w uprawach sadowniczych i ogrodniczych. Tyczki można również wykorzystać w swoim domowym ogrodzie lub domu. Są bardzo wytrzymałe i stabilne, dlatego z pewnością będą służyły przez kilka sezonów. Poza tym odznaczają się też estetycznym wyglądem. Tyczki bambusowe są idealne dla roślin średniej wielkości.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.lchortigroup.pl/%C5%9Brodki-do-produkcji-zaopatrzenie-szklarni/bambus-%C5%82upany.html.
Photo

Post has attachment
Mata kokosowa znajduje zastosowanie w hodowli np. pomidorów i ogórków szklarniowych. Maty kokosowe korzystnie wpływają na rozwój systemu korzeniowego i osiąga lepsze wyniki od wełny mineralnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.lchortigroup.pl/%C5%9Brodki-do-produkcji-zaopatrzenie-szklarni/maty-kokosowe.html.
Photo

Post has attachment
Kurtyny cieniujące są bardzo istotnym wyposażeniem w szklarni. Za ich pomocą reguluje się klimat i dopływ światła słonecznego. Kurtyny mogą ponadto doskonale sprawdzić się jako element rozdzielający od siebie różne części szklarni, także w kontekście panującego w nich klimatu.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.lchortigroup.pl/system-kurtyn/system-kurtyn-szklarniowych/systemy-rolowane-dachowe.html.
Photo

Post has attachment
System siatek szklarniowych może być stosowany zarówno w celu przyjaznej dla środowiska ochrony szklarni przed owadami, jak i w celu uniemożliwienia wylotu pożytecznych owadów na zewnątrz szklarni. Ten starannie zaprojektowany system nie ulega odkształceniu przy składaniu i rozkładaniu, zapewnia doskonałe zamknięcie dachu szklarni.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://bit.ly/2u1ANdd.
Photo

Post has attachment
Gleba pod uprawę szklarniową powinna wywierać korzystny wpływ na planowane uprawy. W szklarni można zastosować matę szklarniową, która likwiduje problemy z koniecznością początkowego jej nawożenia. Nie ma też wtedy kłopotów z odpowiednim dla uprawy pH gleby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.lchortigroup.pl/%C5%9Brodki-do-produkcji-zaopatrzenie-szklarni/bia%C5%82a-tkanina-pp.html.
Photo

Post has attachment
Pomiary wykonane przez naukowców stwierdzają, że zmniejszenie przepuszczalności szkła dla światła, przy narastającym w ciągu roku przyćmieniu szyb o 10% – 60% powoduje taka samą obniżkę plonów roślin uprawianych pod szkłem, zaniżając też ich dorodność i opóźniając dojrzewanie. Częstotliwość mycia szklarni zależna jest od lokalizacji szklarni w stosunku od źródeł zanieczyszczeń i od programu eksploatowania, ale nawet przy najkorzystniejszej lokalizacji, zewnętrzne przyćmienie szyb po upływie roku przekracza 10%. Zewnętrzne mycie szklarni ma szczególne znaczenie w okresie, kiedy dzień jest krótki a nasilenie światła małe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.lchortigroup.pl/srodki-do-mycia-dezynfekcji-i-cieniowania-szklarni/mycie.html.
Photo

Post has attachment
Zawieszki pędu bocznego ogórka służą do korzystnego (z punktu widzenia odporności na złamanie) kształtowania łodygi ogórka w fazie wzrostowej przy tzw. przewieszeniu. Wykonane z trwałego materiału gwarantują wielosezonowe stosowanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://bit.ly/2q8IL22.
Photo

Post has attachment
Pierwsze grona wiosenne są fizycznie osłabione. Dopóki gałązki nie są obciążone owocami, wyrastają jako proste skierowane do góry. Gałązka złamie się nagle, kiedy owoce podrosną. Zastosowanie zapinek powoduje ukształtowanie gałązki z równoczesnym umocnieniem się podczas jej wzrostu na kształt łagodnego łuku skierowanego do dołu. Zapobiega to późniejszym stratom ekonomicznym w wyniku łamania się gałązek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://bit.ly/2q8IL22.
Photo

Post has attachment
Głównym celem stosowania tkanin polipropylenowych jest mulczowanie chwastów, co ułatwia proces produkcji i w bardzo znaczący sposób obniża jej koszty. Stosowanie tkanin polipropylenowych w uprawie owoców i warzyw daje nam możliwość uzyskania certyfikatów mówiących o uprawie biologicznej ze względu na wyeliminowanie z uprawy herbicydów. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.lchortigroup.pl.
Photo

Post has attachment
Bezruch powietrza w szklarni powoduje pogorszenie się jej mikroklimatu i wpływa niekorzystnie na rośliny. Aby wyrównać temperaturę i zoptymalizować wilgotność konieczna jest wentylacja. Jej namiastkę można uzyskać uchylając wywietrzniki, lepiej jednak użyć wentylatora zaprojektowanego specjalnie na potrzeby ogrodnictwa szklarniowego. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.lchortigroup.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded