Profile cover photo
Profile photo
Krokiecik. Sitarek M.
1 follower
1 follower
About
Posts

Pamiętajcie, że organizm każdego człowieka potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania substancji odżywczych. Jeżeli chcecie zachować dobrą kondycję oraz zdrowie, to powinniście zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę. Nie macie czasu? Nie martwcie się – chętnie pomożemy: http://www.teleobiad.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli organizujecie Państwo konferencję lub szkolenia pracownicze, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty cateringowej. Nasza kuchnia to połączenie tradycji i nowoczesności. Poza klasycznymi daniami obiadowymi przygotowujemy również przekąski i pyszne zielone sałatki. Zapraszamy: http://www.teleobiad.pl/danie-cat-8.html.
Photo
Add a comment...

Praca na budowie to ciężki kawałek chleba, dlatego warto zadbać o odpowiednią dietę pracowników. Specjalizujemy się w produkcji pysznych dań regeneracyjnych. Oferujemy Państwu wysokokaloryczną kuchnię, dzięki której Wasi podopieczni będą mieli dużo siły. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.teleobiad.pl/zamow-garmazeria.html.
Add a comment...

Post has attachment
Mimo że śledzie zaliczane są do grona ryb tłustych, to jednak mają niewiele kalorii. Dodatkowo są bogate w potas, który usuwa nadmiar wody z organizmu. W śledziach znajduje się również kwas omega-3, odpowiadający za przyspieszenie przemiany materii i spalanie tłuszczu. Udowodniono, że regularne spożywanie śledzi poprawia nastrój. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów garmażeryjnych: http://www.teleobiad.pl/zamow-garmazeria.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded