Profile cover photo
Profile photo
ELSTER Bielsko-Biała, Serwis wyłączników zwarciowych
About
Posts

Post has attachment
Czasem jednak wyłącznik jest już w tak kiepskim stanie technicznym – z braku konserwacji lub wieloletniego użytkowania – że naprawa nie jest możliwa. W takiej sytuacji nasze biuro konstruktorskie przygotowuje projekt na instalację nowego wyłącznika o zbliżonych parametrach. Następnie przeprowadza się instalację wyłącznika wraz z ewentualnymi zmianami wewnątrz tablicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://elster-apena.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyłączniki kompaktowe służą do zabezpieczania instalacji przed skutkami prądów przeciążeniowych i zwarciowych. Dzięki zaawansowanej elektronice w wyłącznikach istnieje możliwość dokładnego sprawdzenia przyczyny wyzwolenia aparatu przez przeprowadzenie diagnostyki kilku ostatnich zdarzeń, które w nim wystąpiły. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://elster-apena.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyłącznik mocy jest to wyłącznik stosowany tam, gdzie moce wyłączane osiągają duże wielkości, w celu ochrony innych urządzeń elektrycznych przed skutkami przeciążenia lub zwarć oraz w celu sterowania rozpływu mocy w sieci elektrycznej. Jest charakteryzowany przez szereg parametrów, najważniejsze z nich to: napięcie znamionowe, prąd znamionowy i zwarciowy, dopuszczalna temperatura otoczenia. Jego budowa różni się w znacznym stopniu w zależności od parametrów znamionowych. Wyłączniki mocy można podzielić ze względu na napięcie znamionowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://elster-apena.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przewody łączące odbiorniki energii elektrycznej z źródłem zasilania powinny być zabezpieczone przed skutkami przeciążeń i zwarć przez urządzenia zabezpieczające, samoczynnie wyłączające zasilanie w przypadku przeciążenia lub zwarcia. Naszym zadaniem jest kontrolowanie czy działają. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://elster-apena.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyłącznik automatyczny APU30C, powietrzny przeznaczony do łączenia prądów roboczych i do zabezpieczania odbiorników oraz urządzeń zasilających przed skutkami zwarć i przeciążeń.Może być stosowany w sieciach do 500V prądu przemiennego i do 220V prądu stałego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://elster-apena.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyłącznik automatyczny DS416W, powietrzny przeznaczony do łączenia prądów roboczych i do zabezpieczania odbiorników oraz urządzeń zasilających przed skutkami zwarć i przeciążeń.Może być stosowany w sieciach do 660V prądu przemiennego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://elster-apena.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki wyłącznikom nadprądowym, które są nieodzownym elementem nowoczesnych instalacji elektrycznych, zyskamy zabezpieczenie przed skutkami zwarć i przeciążeń niskonapięciowych urządzeń elektrycznych prądu przemiennego i stałego. Konstrukcja typowego wyłącznika bazuje na budowie powietrznej, izolacyjnej i otwartej. Napęd najczęściej jest ręczny, jednak nabyć można modele ze sterowaniem zdalnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://elster-apena.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do konieczności stosowania odpowiednich zabezpieczeń, mających na celu zapewnienie ochrony przez przed skutkami zwarć i przeciążeń nie trzeba nikogo przekonywać. Istotną rolę odgrywa bowiem zapobieganie przyspieszonemu starzeniu się izolacji, która może być przyczyną nie tylko awarii, ale i pożaru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://elster-apena.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W celu zapewnienia ciągłości zasilnia ważnych odbiorców niskiego napięcia w budynkach użyteczności publicznej, rozdzielniach przemysłowych, rozdzielniach sieci elektroenergetycznych, rozdzielniach potrzeb własnych elektrowni i elektroenergetycznych stacji rozdzielczych wysokich napięć stosuje się układy samoczynnego załączania rezerwy - SZR. Oferujemy diagnostykę i naprawę układów automatyki SZR. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://elster-apena.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urządzenia automatyki przełączania zasilań należą do podstawowych układów wpływających na pewność zasilania odbiorów. Samoczynne załączanie rezerwy jest realizowane przez automat najczęściej w sytuacjach awaryjnych lub podczas planowanych przełączeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://elster-apena.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded