Profile cover photo
Profile photo
DUNA Graphics, s.r.o.
13 followers
13 followers
About
Posts

Post has attachment
Několik celopolepů aut z naší sbírky vlastních realizací.
PhotoPhotoPhoto
2015-02-05
3 Photos - View album
Add a comment...

Náš nový eshop www.mojeduna.cz. Samolepky na zeď, svítící samolepky, potřeby pro reklamu a chystáme řadu dalšího sortimentu.
Add a comment...

POZOR!!! Upozornění na nový internetový podvod: Do mailu Vám v těchto dnech může dorazit zpráva o potvrzení objednávky v internetovém obchodě. Pokud jste nic neobjednávali, mail smaže. V žádném případě neotevírejte přílohu.
Add a comment...

POZOR!!! Začal se rozmáhat další internetový podvod. Pokud budete osloveni informací podobného znění: "Fyrma XX z města YY projevila zájem zaregistrovat si doménu podobného znění, jako využíváte. Zachráníme vás a za 3500,- Kč tuto doménu zareistrujeme". V žádném případě na podobnou nabídku nereagujte. Nejen, že cena je extrémně neadekvátní, ale jedná se zastrašování za účelem získání prostředků.
Add a comment...

Post has attachment
Po důkladné přípravě jsme 21.8.2014 nainstalovali na výškovou budovu společnosti NAVOS Kroměříž světelnou reklamu v podobě firemního loga. Rozměr konstrukce pro umístění je 10x2m. Tento zároveň odpovídá přibližné velikosti loga. Na realizaci byly použity nejmodernější LED moduly v počtu 420. Každý modul obsahuje 3 světelné body.  Použití těchto prvků znamená výraznou úsporu elektrické energie při následném provozu.

Realizace obsahovala zpracování projektu, kompletní příprava 3D světelného loga, elektroinstalační a zámečnické práce, instalaci na budovu.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Světelné logo NAVOS 2x10m
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Návrh polepu stánku se zmrzlinou.
Photo
Add a comment...

Tak bychom tady měli další rozšíření znalostí programování webových aplikací v .NET C#. Práce s daty v samostatné datové vrstvě aplikace, cachování výstupů nově i z vyhledávání (to by mohlo zvládnout několik tisíc návštěvníků za minutu, kteří využívají hledání). Speciální díky Davidovi za trpělivost a rady :)
Add a comment...

Paradox dnešní přetechnizované doby. Sociální sítě jsou bezesporu bezvadná věc. Oslovil jsem naše obchodní partnery a známé, aby si DUNA Graphics přidali mezi své oblíbené (Like, Sledování atd.). Pozitivní reakce, několik fanoušků jsme nasbírali. Po této stránce fajn.

Paradoxně byla zajímavá reakce dvou IT firem, která by se dala shrnout shodně "Ahoj. Sorry, ale Facebook, Google+ atd. fakt ne. Nestíhám telefon, email, ICQ, Skype ...".

Co k tomu říct? Asi to, že správně vystihují jak nás začínají nové technologie tlačit. A to jsou lidé z oboru. Jak k tomu příjde obyčejný uživatel?
Add a comment...

Post has attachment
Za tragédii dnešní doby považuji amaterismus při redesignu a recodingu některých webových stránek. Ukázku v poslední době předvedlo Muzeum Kroměřížska.
Add a comment...

Na web DUNA Graphics nasazen responsivní design. Abychom potrénovali vytváření vlastních responsivních prvků, nesáhli jsme po žádném Frameworku. I když třeba Bootstrap vypadá příjemně.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded