Profile cover photo
Profile photo
MDJ Electronic Sp. z o.o.
5 followers
5 followers
About
MDJ Electronic Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Warunki, w jakich przechowywane są surowce, zanim zostaną przetworzone, są bardzo ważne, ponieważ mają wpływ na jakość wytwarzanej żywności. Komory chłodnicze i mroźnie sterowane elektronicznie pozwalają na utrzymanie optymalnej i stałej temperatury. Jak widać nie tylko procesy produkcyjne, ale również przechowywanie potrzebują nowoczesnego wsparcia. Serdecznie zapraszamy na stronę http://www.mdj.pl/, gdzie znajdą Państwo szczegóły naszej oferty. 
Photo

Post has attachment
Małe rodzinne przedsiębiorstwa spożywcze, zatrudniające ludzi do pracy ręcznej to już przeszłość. Ich miejsce zajmują duże zakłady przetwórcze, w których pracujący ludzie, kontrolują poszczególne etapy. Automatyzacja nie równa się zwolnieniom, a jedynie zmianom, jakie muszą nastąpić. Serdecznie zapraszamy na stronę http://www.mdj.pl/, gdzie znajdą Państwo szczegóły naszej oferty. 
Photo

Post has attachment
Produkcja żywności to proces niezwykle złożony, dlatego dzięki wsparciu automatyzacji procesów możliwe jest nieustanne podnoszenie jakości. Wsparcie elektroniki przy liniach transportowych, a także roboty przemysłowe, sterowniki PLC, sensory optyczne oraz ultradźwiękowe, pompy, czujniki temperatury czy przetworniki ciśnienia - to wszystko pozwala, aby proces produkcji był coraz bardziej efektywny. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie http://www.mdj.pl/. Serdecznie zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Dzięki automatyzacji procesów produkcyjnych możliwa jest coraz bardziej efektywna produkcja i przetwórstwo. Coraz bardziej wyśrubowane unijne wymogi mogą być spełniane, dzięki elementom automatyki i aparaturze kontrolno-pomiarowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.mdj.pl/.
Photo

Post has attachment
Etap główny polega na poddawaniu surowców różnym procesom - w zależności od rodzaju produkowanej żywności mogą to być: pieczenie, smażenie, duszenie, blanszowanie, mrożenie, suszenie, sterylizacja lub pasteryzacja. Etap końcowy to pakowanie lub rozlewanie oraz etykietowanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.mdj.pl/.
Photo

Post has attachment
Pierwszym etapem, rozpoczynającym się po dostarczeniu surowców do zakładu produkcyjnego, jest etap wstępny, czyli mycie, czyszczenie i segregacja. Kolejny to etap pomocniczy, który obejmuje rozdrabnianie, miksowanie, krojenie, siekanie, mielenie oraz dzielenie na porcje. Dzięki zautomatyzowaniu produkcji mogą odbywać się szybko i bezpiecznie. Serdecznie zapraszamy na stronę http://www.mdj.pl/, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje. 
Photo

Post has attachment
Proces produkcji spożywczej składa się z wielu etapów technologicznych, w których odbywa się szereg czynności prowadzących do otrzymania produktu końcowego. Automatyzacja procesów sprawia, że produkcja staje się bardziej efektywna. Jeśli zastanawiają się Państwo nad wdrożeniem automatyzacji we własnym przedsiębiorstwie, zapraszamy na stronę http://www.mdj.pl/, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. 
Photo

Post has attachment
Praca nad automatyzacją procesów wydobycia złóż węgla jest pracą ciężką i wymagającą ogromnej koncentracji. Jednak pomaga ona w poprawie bezpieczeństwa górników. Wszyscy doskonale wiedzą, że jest to praca bardzo trudna, a jednocześnie niezbędna. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę http://www.mdj.pl/, jeśli są Państwo zainteresowani naszą działalnością na rzecz polskiego górnictwa. 
Photo

Post has attachment
Punktem wyjścia do tworzenia nowych rozwiązań jest zawsze pomysł. Macie Państwo pomysł, co chcielibyście zmienić w dziedzinie automatyzacji swojego przedsiębiorstwa, ale nie wiecie jak można to osiągnąć? Zgłoście się do nas! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy zrealizować zamierzone cele (http://www.mdj.pl/kontakt.html).
Photo

Post has attachment
Polskie spółki węglowe borykają się z coraz większym zadłużeniem. Ta dziedzina gospodarki jest nagminnie wykorzystywana jako karta przetargowa pomiędzy kolejnymi ekipami rządowymi. Jednak rozpoczęcie od samego środka, doprowadzenie do poprawienia warunków pracy dla górników, zwiększenie bezpieczeństwa itd, to powinno być priorytetem. Dlatego nasza firma zajmuje sie wdrażaniem najnowszych rozwiązać z dziedziny automatyki w górnictwie (http://www.mdj.pl/).
Photo
Wait while more posts are being loaded