Profile cover photo
Profile photo
Wachowiak & Syn s.c.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Miło nam poinformować, że Winogradzka Telewizja Kablowa jako trzeci operator w Polsce zaoferuje mecze mundialu w rozdzielczości 4K.

Abonenci telewizji cyfrowej będą mogli oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w jakości UHD 4K.

W ramach pakietu Mistrzostwa Świata 2018 4K udostępnione zostaną dwa kanały - TVP 4K oraz Canal+ 4K Ultra HD.

Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia strony www.wtvk.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Urządzenia firmy Barnfind zostały wybrane przez Discovery/Eurosport Norway!
Add a comment...

Post has attachment
E-BOX jest smukłą obudową dla jednego lub dwóch urządzeń sterujących RAFIX 22 FS+. Firma RAFI oferuje je teraz również w wersjach w pełni wyposażonych z przyłączem M12.

Zapewnia to użytkownikom gotowy do użycia zespół sterujący do zdecentralizowanego wyłączania awaryjnego lub prostych funkcji włączania bez nakładów związanych z okablowaniem.

Dzięki kompaktowym wymiarom 109 mm x 40 mm x 27 mm, E-BOX idealnie nadaje się do montażu na szynach profilowych 40 mm urządzeń produkcyjnych lub ogrodzeń ochronnych.

W celu uzyskania szerszych informacji na temat produktów firmy RAFI zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym: 618600339 lub info@wachowiakisyn.pl
Photo
Add a comment...

Czy wiecie Państwo, że sprzęt opracowany przez firmę Appear TV jest dostępny dla klientów w ponad 100 krajach świata i umożliwia korzystanie z usług milionom użytkowników?
Add a comment...

Post has attachment
Wysokowydajne enkodery H.264 i H.265 stanowią rdzeń transkodera Live OTT. Serwisy mogą być transkodowane do różnych profili z maksymalną rozdzielczością UHD.

Poziom jakości kodowania można dobrać tak, aby uzyskać kompromis pomiędzy jakością i szybkością, co umożliwia dotarcie do wielu różnych rynków.

W połączeniu z elastycznymi opcjami skalowania, usuwania przeplotu, konwersji klatek i wstawiania logo, obrazy na wszystkich ekranach stają się perfekcyjne.

Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.wachowiakisyn.pl:
Add a comment...

Post has attachment
Strumieniowanie adaptacyjne dynamicznie dostosowuje jakość obrazu wideo do zmieniających się warunków sieci, zapewniając odbiorcy optymalną jakość w zależności od dostępnej przepustowości pasma.

Jeśli pasmo jest niewystarczające, jakość obrazu jest obniżana w celu wyeliminowania problemów związanych z buforowaniem i przerywaniem transmisji.

Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.wachowiakisyn.pl:
Add a comment...

W październiku 2017 braliśmy udział w konferencji MiŚOT Meeting (XX iNET Meeting) w Poznaniu.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy m.in. kompaktową stację czołową firmy Appear TV oraz platformę do transportu nieskompresowanych sygnałów wideo firmy Barnfind.

Jesienna edycja MiŚOT Meeting zgromadziła 650 uczestników, z których przeważającą większość stanowili mali i średni Operatorzy Telekomunikacyjni zebrani wokół takich inicjatyw jak Stowarzyszenie e-Południe, węzeł wymiany ruchu EPIX, Ogólnopolska Grupa Internetowa INET GROUP oraz Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej KIKE.
Add a comment...

Post has attachment
Kompaktowa stacja czołowa serii PCU 4000 firmy POLYTRON oferuje pełną swobodę podczas projektowania systemów wspólnego odbioru dzięki potrójnym tunerom.

Krótka charakterystyka:
> kompaktowa konstrukcja
> sygnały wejściowe do wyboru: DVB-S(2), DVB-T(2), DVB-C dzięki potrójnym tunerom
> możliwy mieszany odbiór
> 4 gniazda CI dla centralnego deszyfrowania
> opcje wyjść: DVB-C (QAM), DVB-T (COFDM) – przełączane poprzez aktualizację oprogramowania
> wyprodukowano w Niemczech
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded