Profile cover photo
Profile photo
Martin Hagara (SOFTVER-NA-MIERU SK)
6 followers -
softvér na mieru
softvér na mieru

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Videli ste už našu vynovenú webstránku? Páči sa vám? Dajte nám vedieť svoje názory vyplnením krátkeho dotazníka: https://goo.gl/forms/4JETqa63nqxRH2FN2
Tešíme sa na všetky vaše podnety a návrhy a za ochotu vopred ďakujeme!
Softvér na mieru -
Softvér na mieru -
softver-na-mieru.sk
Add a comment...

Post has attachment
Veľmi výkonná kombinácia pre firmy - Access napojený na SharePoint - online prístup k dátam s možnosťou programovania vlastných funkcií! Samozrejme s garantovanou dostupnosťou a zabezpečením. Funguje to úžasne. Odporúčam vyskúšať...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nová požiadavka od klienta (ktorý používa aplikáciu od nás) - zjednodušiť riadenie firmy, komunikáciu v tíme (chat, hovory, videohovory, konferencie), zadávanie pracovných úloh, zdieľanie kalendárov, vymyslieť proces schvaľovania došlých faktúr a v neposlednom rade zdieľanie rôznych firemných súborov - všetko odkiaľkoľvek s nepretržitou prevádzkou a z ľubovolného zariadenia (PC, tablet, telefón), bez nutnosti nákupu (drahého) hardvérového vybavenia. To všetko elegantne vyriešené vybudovaním online SharePointu s mobilnými aplikáciami pre iOS, Android a Windows. Vy nepotrebujete riadiť svoju firmu? Ak áno, zavolajte nám, všetko vysvetlíme, zariadíme, nastavíme a sprevádzkujeme!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21. 6. 2018
11 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Prepracovanie fakturačného modulu a redizajn tlačových (e-mailových) zostáv - taká bola požiadavka dlhoročného klienta. Možnosť vložiť QR kódy pre PAY by square a INVOICE by square. Ak aj vy potrebujete zmodernizovať a zjednodušiť fakturáciu, kontaktujte nás kedykoľvek!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ďalší generátor, tentokrát vo formáte TXT, bol odovzdaný klientovi. Už nie je čas ručne zapisovať vystavené faktúry do Omegy, preto je potrebné vytvoriť rýchly a jednoduchý generátor, ktorý sa o všetko postará a užívateľovi pripraví súbor pre import. Omega následne dáta spracuje a robota na niekoľko dní je spravená v priebehu niekoľko sekúnd. Vy nepotrebujete niečo podobné? Stále zapisujete všetko ručne?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Reporting obalov pre nadnárodného klienta je doplnený okrem pôvodnej verzie pre ČR aj o výpočet a spracovanie dát pre pobočky na Slovensku. Aplikácia všetky dáta spracováva zo serverov v Nemecku a výsledný report uloží do predpripravenej šablóny v XLSX. Všetko užívateľsky jednoduché a maximálne komfortné. Navyše odovzdané pred dohodnutým termínom.
Kedy sa vám naposledy stalo, že vám niekto dodal službu pred dohodnutým termínom? U nás je to bežné... neveríte?
PhotoPhotoPhoto
28. 3. 2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nová aplikácia odovzdaná - databáza klientov, školení, automatická tlač z Wordu (prihlášky, záznamové knihy, testy a odpoveďové hárky). Všetko užívateľsky maximálne jednoduché a intuitívne. Vy stále váhate? Netreba sa ničoho báť, oslovte nás... o všetko sa postaráme!
Photo
Photo
23. 2. 2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Piatok a takáto pekná nová recenzia? Čo viacej si môžme priať? https://goo.gl/maps/bJvEbiwMGKm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedného z klientov už omrzelo investovať do vlastnej infraštruktúry, preto migrujeme dáta a aplikácie do cloudu, v tomto prípade Azure od Microsoftu. Funguje to výborne! Vy nechcete prejsť do cloudu a znížiť prevádzkové náklady?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do testovacej prevádzky sme pre českého klienta odovzdali jeden z náročnejších projektov pre reporting použitých obalov. Aplikácia načítava dáta z firemnej databázy (ILOS) umiestnenej v Nemecku, prepočíta potrebné údaje a vygeneruje XLSX súbor pre rôzne štátne inštitúcie. Kvôli kvartálnemu reportu musí aplikácia prepočítať viac ako 250 000 záznamov z ILOS. To všetko na jedno tlačítko a úplne automaticky.
Neverím, že vy nepotrebujete softvér ktorý pracuje za vás a šetrí vám čas... Ak áno, sme vám kedykoľvek k dispozícií.
PhotoPhotoPhoto
27. 1. 2018
3 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded