Profile cover photo
Profile photo
Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького
35 followers
35 followers
About
Posts

Post has attachment
ОТБ Галичина про PR rally в Івано-Франківському університеті права ім.К.Д.Галицького
Add a comment...

Post has attachment
ОТБ РАІ про PR rally в Івано-Франківському університеті права ім.К.Д.Галицького
Add a comment...

Post has attachment
Найяскравіша подія цієї осені!
16 листопада 2015 року - вперше поєднаємо проект "Містер і Міс університету 2015"!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Східна Зимова Школа 2015 Вроцлав, Варшава 1-14 березня 2015
Створено: 15 січня 2015 
Останнє оновлення: 15 січня 2015
Колегія Східної Європи ім.Яна Новака-Єзьоранського з Вроцлава та Студія Східної Європи Варшавського Університету організовують Східну Зимову Школу, яка пройде у Вроцлаві і Варшаві з 1 по 14 березня 2015 року.
До участі запрошуються студенти останнього року навчання та аспіранти, наукові праці яких пов'язані з Історією Центральної Східної Європи ( історія, політологія, міжнародні відносини, соціологія, культура, етнографія, географія, право, економіка).
Заявку необхідно подати до 20 січня 2015 року за адресою: https://kolegium.wufoo.com/…/dwunasta-wschodnia-szkola-zimo…
У разі виникнення питань звертатися за адресою: wsl.studium@uw.edu.pl
Add a comment...

Post has attachment
Студенти нашого університету працювали помічниками оргкомітету Design Village
Кілька ночей не спали, бо ж в оргкомітеті PRrally теж брали участь і при цьому завжди добрі, веселі, організовані, дуже відповідальні і супер енерджайзери вони робили все для того щоб ці обидва заходи пройшли супермегакруто.
Дуже молодці: Маша Гаврецька, Саша Шепітко, Настя Лаврів, Христя Гоцабіна, Олександр Драганчук, Міша Мельникович, Мирослав Яремчук, Дмитро Штогрин.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
30 жовтня відбулась масштабна конференція PRrally 2015 для фахівців реклами та PR, маркетологів і всіх, хто любить дізнаватись нове і цікаве 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
УВАГА!
Відділ міжнародних зв'язків пропонує працівникам університету, що займаються та цікавляться проблемами працевлаштування студентів після отримання ними освіти, брати участь у міжнародних короткострокових тренінгових програмах - стажуваннях.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ!
Відділ міжнародних зв'язків пропонує студентам університету стати волонтерами на зимових Юнацьких Олімпійських іграх 2016 року, що відбудуться у Норвегії. Щодо деталей звертайтесь до відділу міжнародних зв'язків.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
Відділ міжнародних зв'язків пропонує викладачам та працівникам університету взяти участь на конкурсній основі у стажуванні, що відбудеться 17-23 січня 2016 року у Болгарії. Йтиметься про впровадження та застосування неформальних методів навчання.
Робоча мова - англійська.
Зацікавлених викладачів просимо звертатися до відділу міжнародних зв'язків до 20 жовтня для отримання анкети.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!
Відділ міжнародних зв'язків пропонує студентам всіх спеціальностей взяти участь у літній школі з соціальної ринкової економіки в Берліні з 15 по 22 серпня У ході літньої школи учасники ознайомляться з основами соціальної ринкової економіки. З цією метою планується проведення інформаційних конференцій з партнерами з громадського сектору (профспілками, об'єднаннями роботодавців), економічними об'єднаннями та ЗМІ, а також бесід з представниками та працівниками різних підприємств і політичних фондів. За підтримки керівників семінару - посла у відставці доктора Ханса-Георга Віка і Дениса Фрідріха - учасники літньої школи проаналізують застосовність соціальної ринкової економіки для своїх країн і регіонів з урахуванням їх специфіки. Вихідним пунктом при цьому є теза про те, що союз праці й капіталу, досягнутий шляхом переговорів, дає важливі імпульси для соціальної згуртованості суспільства в демократичній державі. Робочі мови - німецька або російська. Плата за участь у літній школі - 30 євро. Всі інші кошти несе організатор літньої школи. Зацікавлених студентів просимо звернутись у відділ міжнародних зв'язків до 24 липня для отримання детальної інформації.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded