Profile cover photo
Profile photo
seznamte.se - internetová online seznamka
82 followers -
Internetová online seznamka
Internetová online seznamka

82 followers
About
Posts

Post has attachment
https://seznamte.se/a/jak-pomoci-vasi-pokozce-prezit-leto/

Sluneční paprsky jsou nebezpečné po celý rok, avšak v letních měsících jsou obzvláště škodlivé. Jak se projevuje alergie na sluníčko? A při ochranně před paprsky nezapomínejte na ruce a rty.

Post has attachment
https://seznamte.se/a/krize-nasich-milovanych-muzu/ "Chlapi už nejsou, co bývali," slýcháme občas kolem sebe.

Post has attachment
https://seznamte.se/a/zamilovala-jsem-se-do-muslima/
Vztah s někým, kdo je jiné národnosti, může být lákavý, ale také nebezpečný. Velmi rádi létáme například do Egypta, Tuniska, Turecka a podobných zemí. Co když se tam ale zamilujete? Má takový vztah nějakou budoucnost?

Post has attachment
https://seznamte.se/a/hyckejte-partnera-ale-i-sebe/
Říká se, že dobrá masáž dokáže divy. Rozproudí v těle novou energii, zmírňuje stres, uvolňuje bolest a umí vykouzlit pocit pohody a vnitřní rovnováhy. Podle čeho si vybrat tu pravou?

Post has attachment
https://seznamte.se/a/zamilujte-si-letni-sporty-se-kterymi-rozhodne-zhubnete/
Jestliže chcete zhubnout co nejrychleji, bavit se a ještě k tomu vytvarovat postavu, zkuste některý z následujících sportů, které jsme pro vás sepsali. Nemusí vás bavit všechny, ale ten pravý si určitě vyberete.

Post has attachment
https://seznamte.se/a/prace-prazdniny-a-milovane-deti/
Jak skloubit dohromady svojí práci a prázdniny svých dětí? Je to velmi náročné, ale to asi víte sami. Poradíme vám pár tipů, jak stihnout práci a ještě udělat dětem skvělé prázdniny, abyste se z toho nezbláznili.

Post has attachment
https://seznamte.se/a/druzicka-je-pro-zacatek-manzelstvi-velmi-dulezita/

I organizování svateb má svoje trendy a vždy je potřeba se zamyslet nad spoustou detailů. Od toho by tu kromě budoucích novomanželů měla být i družička nebo svědkyně, která by měla být nápomocna při organizování skvělé oslavy nového manželství.

Post has attachment
https://seznamte.se/a/seznamte-se-s-exotickym-ovocem/

Ananas, fíky, datle, mango, o pomerančích, mandarinkách nebo grapefruitech ani nemluvě - to už nikdo z nás nepovažuje za exotické ovoce. Stalo se zcela běžnou součástí našich jídelníčků.

Post has attachment
https://seznamte.se/a/co-v-techto-horkych-dnech-snidat-s-partnerem-mame-tipy/ Poslední týdny sužuje Českou republiku téměř až nesnesitelné horko. Proto jsme vám připravili 14 tipů na snídaně, které budou zdravé a vhodné do tohoto počasí. Jděte si nakoupit potřebné suroviny, ať už zítra můžete začít svůj den se správnou snídaní.

Post has attachment
https://seznamte.se/a/co-delat-po-rozvodu-odrazit-se/

Rozvedli jste se a teď nevíte, jak dál? Možná jste zklamaní všemi ženami a muži, možná si nedokážete představit, že byste se ještě někdy měli svléknout před někým cizím, nebo netušíte, kde někoho potkat. Nebojte, zase bude líp!
Wait while more posts are being loaded