Profile cover photo
Profile photo
ABC-PAK
About
Posts

Post has attachment
Public
Opakowania papierowe na wynos to ogromna i różnorodna propozycja produktów typu take away. Idealnie nadają się do przenoszenia, przechowania i serwowania żywności. Różnią się rozmiarami dzięki swoim właściwościom. Można przechowywać w nich miękkie owoce lub desery. http://www.abcpak.pl/pl/oferta/opakowania-na-wynos.html
Photo
Add a comment...

Public
Zapraszamy do współpracy cukiernie, które mogą skorzystać z naszej rozbudowanej oferty na kartoniki do ciast. Różnorodny wybór sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. W jednym opakowaniu znajduje się sto sztuk. http://www.abcpak.pl/pl/oferta/kartoniki-do-ciast.html
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli działasz w gastronomii, to powinieneś mieć sprawdzonego dostawcę opakowań kartonowych. Oferowane przez nas tacki i podkładki sprawdzają się w cukierniach, pubach serwujących przekąski, a także w czasie imprez plenerowych przy grillu czy ognisku. Pełną ofertę udostępniamy na stronie: http://www.abcpak.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma ABC PAK specjalizuje się w produkcji naczyń jednorazowego użytku wykonanych z wysokiej jakości tektury. W naszej ofercie znajdziecie owalne i prostokątne tacki i talerze papierowe, a także podkładki i opakowania do dań na wynos. Nasze wyroby są wytrzymałe i ekologiczne: http://www.abcpak.pl/pl/o-firmie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Karton to materiał opakowaniowy, który jest najbardziej przyjazny dla środowiska naturalnego. Jeśli działasz w małej gastronomii, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ABC PAK, cenionego producenta tacek i talerzy papierowych. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, na którym poruszamy takie tematy, jak m.in. recykling: http://www.abcpak.pl/news/9/309/Talerze-papierowe-oryginalne-wykorzystanie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma ABC Pak prowadzi sprzedaż papierowych tacek dla gastronomii, które powstają na bazie odnawialnych produktów. W naszym asortymencie znajdziecie też talerzyki oraz podkładki pod ciasta i zapiekanki. Oferowane wyroby są dostępne w różnych kształtach i wymiarach: http://www.abcpak.pl/.
Photo
Add a comment...

Papierowe talerze i tacki do gań gotowych przydają się w czasie pikników oraz imprez okolicznościowych. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie również w produkcji kartoników do ciast. ABC Pak to rodzinne przedsiębiorstwo, które posiada wiodącą pozycję w swojej branży. Więcej o nas: http://www.abcpak.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzisz cukiernię, w której można zamówić przepyszne torty lub ciasta? W takim razie warto zaopatrzyć się w papierowe podkładki. Nasza firma prowadzi sprzedaż tacek gastronomicznych oraz podkładek, które docinamy na rozmiar wybrany przez klienta. Tego rodzaju wyroby sprawdzają się również przy produkcji zapiekanek: http://www.abcpak.pl/pl/oferta/podkladki-papierowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujesz się cateringiem, organizacją imprez okolicznościowych lub prowadzeniem restauracji? Nasza oferta obejmuje m.in. płaskie oraz głębokie tacki do dań gotowych, które sprawdzają się przy serwowaniu gorących posiłków. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma ABC Pak prowadzi sprzedaż trwałych talerzy papierowych. Zamówicie u nas również tacki prostokątne pod zapiekanki oraz kartoniki do tortów. Wszystkie produkty zostały zaprezentowane na stronie: http://www.abcpak.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded