Profile cover photo
Profile photo
Metrotest Sp. z o.o. Laboratoria akredytowane, badania metaloznawcze
5 followers
5 followers
About
Metrotest Sp. z o.o. Laboratoria akredytowane, badania metaloznawcze's posts

Post has attachment
Chcesz dokonać profesjonalnego badania materiałowego? Ma to być próba rozciągania, próba udarności, a może pomiar twardości? W naszym Laboratorium Mechanicznym zajmujemy się badaniem metali za pomocą metod statystycznych oraz dynamicznych. Dowiedz się więcej na http://www.metrotest.com.pl/podstawa-dzialalnosci.Post has attachment
W Laboratorium Wielkości Fizycznych zajmujemy się wzorcowaniem przyrządów mierzących wielkości elektryczne oraz temperatury. Są to np. multimetry, termoelementy, mierniki, regulatory oraz rejestratory temperatury. Szczegóły naszej oferty są dostępne na http://www.metrotest.com.pl/podstawa-dzialalnosci.


Photo

Post has attachment
Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się wzorcowaniem kluczy dynamometrycznych, przetworników momentu siły oraz siłomierzy to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy także badania metaloznawcze oraz badania olejów. Więcej informacji na http://www.metrotest.com.pl/podstawa-dzialalnosci.


Photo

Post has attachment
W naszych laboratoriach zajmujemy się wzorcowaniem przyrządów do wielkości geometrycznych oraz pomiarami geometrycznymi. Od wielu lat jesteśmy najlepszą firmą w branży! Poznaj nas bliżej na http://www.metrotest.com.pl/podstawa-dzialalnosci .Post has attachment
Zapraszamy także do wykonywania pomiarów specjalistycznych w naszych laboratoriach! Mierzymy rozkłady temperatur w piecach do obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej, czy w komorach i chłodniach. Pomiarów dokonujemy także u Klienta w uzgodnionym zakresie. Zapraszamy na http://www.metrotest.com.pl/laboratorium-wielkosci-fizycznych.


Photo

Post has attachment
Nasi specjaliści w Laboratorium Długości i Kąta wykonują wzorcowanie przyrządów pomiarowych w bardzo dużym zakresie wielkości geometrycznych. Są to między innymi czujniki cyfrowe i analogowe, folie pomiarowe, głębokościomierze suwmiarkowe i wiele innych. Szczegóły oferty na http://www.metrotest.com.pl/laboratorium-dlugosci-i-kata. 
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z firmą Metrotest! Posiadamy specjalne obrabiarki do obróbki skrawaniem, które są niezbędnym elementem do przygotowania próbek wytrzymałościowych. Wykonujemy również pomiar momentu siły – zarówno w laboratorium, jak i u Klienta. Więcej informacji na http://www.metrotest.com.pl/laboratorium-mechaniczne.


Photo

Post has attachment
W Laboratorium Mechanicznym wykonujemy technologiczne próby zginania, spłaszczania, łamania, ścinania oraz tłoczenia metali. Istnieje także możliwość wyznaczenia progu kruchości oraz wykonania badań statystycznych i zmęczeniowych charakterystyk sprężyn. Sprawdź nas na http://www.metrotest.com.pl/laboratorium-mechaniczne.


Photo

Post has attachment
Metalograficzne badania mikroskopowe polegają na obserwacji pod mikroskopem płaskich i gładkich powierzchni trawionych w odpowiedni sposób zależny od rodzaju materiału i wykrywanych składników strukturalnych. Badania wykonuje się na odpowiednio wyciętych kawałkach materiału. Interesują Cię badania metalograficzne? Zapraszamy na http://www.metrotest.com.pl/laboratorium-metalograficzne.


Photo

Post has attachment
Zajmujemy się przeprowadzaniem kompleksowych badań oraz ekspertyz materiałowych i wzorcowaniem przyrządów pomiarowych. Zasady zarządzania firmą Metrotest opisane są przez politykę jakości, księgę jakości, procedury jakości oraz instrukcje badań i wzorcowania. Więcej informacji na temat firmy znajdą Państwo na http://www.metrotest.com.pl/o-firmie.


Photo
Wait while more posts are being loaded