Profile cover photo
Profile photo
Metrotest Sp. z o.o. Laboratoria akredytowane, badania metaloznawcze
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Prowadzimy badania właściwości i zanieczyszczeń olejów w trakcie eksploatacji. Sprawdzamy między innymi zawartość dodatków uszlachetniających i zanieczyszczeń z zewnątrz. Zachęcamy do skorzystania z usług Pracowni Badania Olejów Smarnych - http://www.metrotest.com.pl/pracownia-badania-olejow-smarnych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Laboratorium Mechaniczne prowadzi mechaniczne badania stopów metali i złączy spawanych. Dokonujemy m.in. pomiarów twardości sposobami Brinella, Vickersa, Rockwella, pomiarów twardości przy zastosowaniu twardościomierzy przenośnych, itp. Na wyposażeniu laboratorium znajdują się obrabiarki do obróbki skrawaniem, niezbędne do przygotowania próbek wytrzymałościowych. Zachęcamy do współpracy - http://www.metrotest.com.pl/laboratorium-mechaniczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Celem wzorcowania jest określenie kondycji metrologicznej wzorcowanego przyrządu, określającej jego przydatność do wykonywania pomiarów, w tym również przekazywania jednostki miary. Wzorcowanie wykonuje się, by potwierdzić, że wzorcowany przyrząd spełnia określone wymagania metrologiczne. Wzorcowanie oferuje nasza firma - http://www.metrotest.com.pl/laboratorium-dlugosci-i-kata.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Laboratorium Długości i Kąta zajmuje się wzorcowaniem przyrządów pomiarowych w zakresie wielkości geometrycznych. Wykonujemy wzorcowanie wszystkich rodzajów kątomierzy, kątowników powierzchniowych i krawędziowych i nie tylko. Oferujemy także pomiary geometryczne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą - http://www.metrotest.com.pl/laboratorium-dlugosci-i-kata.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że wzorcowanie danego przyrządu pomiarowego należy powtarzać tak długo, jak przyrząd znajduje się w użytkowaniu i służy do celów, dla których został wyprodukowany? Nie istnieją obecnie żadne przepisy prawne, które wyznaczałyby terminy wzorcowań lub okresy ważności świadectw wzorcowania. Profesjonalnym wzorcowaniem zajmuje się nasza firma - http://www.metrotest.com.pl/laboratorium-dlugosci-i-kata.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mogą Państwo kierować pytania poprzez zamieszczony na stronie internetowej formularz kontaktowy. Prosimy pamiętać, że przy zapytaniu o badanie konieczne jest podanie rodzaju i gatunku materiału, zakresu badanych właściwości materiału oraz warunków przeprowadzania badań. Zapraszamy - http://www.metrotest.com.pl/kontakt.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zawsze dbamy o wysoką jakość i odpowiedzialny system zarządzania. Sprawia to, że Klienci mają gwarancję, że nasze badania i wzorcowania stoją zawsze na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak bardzo odpowiedzialna jest nasza praca, dlatego działamy precyzyjnie. Zapraszamy do współpracy - http://www.metrotest.com.pl/kontakt.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonujemy badania właściwości i zanieczyszczenia olejów w trakcie eksploatacji. Oferujemy m.in. badanie liczby kwasowej i zasadowej i badanie zawartości cząstek stałych. Podejmujemy się również oznaczania stopnia degradacji i wyczerpywania się dodatków olejów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.metrotest.com.pl/pracownia-badania-olejow-smarnych.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej pracowni badania olejów smarnych wykonujemy analizę oleju pod kątem zanieczyszczeń takich jak kurz, czystości czy lepkości. Dzięki temu badaniu można odpowiednio wcześnie zareagować na potencjalne awarie lub wyeliminować problemy wpływające na sprawność urządzenia. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie - http://www.metrotest.com.pl/pracownia-badania-olejow-smarnych.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Liniał krawędziowy jest urządzeniem pomiarowym, które służy do sprawdzania płaskości powierzchni. Liniał tego typu przykłada się do sprawdzanej powierzchni w różnych pozycjach, sprawdzając w tym samym czasie, czy występuje szczelina świetlna między krawędziami liniału a sprawdzaną powierzchnią. W naszym Laboratorium Długości i Kąta wzorcujemy liniały krawędziowe - http://www.metrotest.com.pl/laboratorium-dlugosci-i-kata.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded