Profile cover photo
Profile photo
Людмила Тимошенко
30 followers
30 followers
About
Posts

Post has shared content
Якщо дуже поспішаєте - почніть з 38 секунди. Музика просто неймовірна, кліп чудовий. Геть дах зносить. Послухайте цих хлопців. https://www.youtube.com/watch?v=gHbwAd5gkMM 

Post has attachment

Post has shared content

Post has attachment

Post has shared content

Post has shared content
Сьогодні День Народження нашої Надії Савченко !!!
Друзі !!! Всі ми знаємо що Надія борець! Борець за нашу свободу!!! І зламати її, значить зламати Україну! Помолимось за її здоров'я. Побажаємо витримки і терпіння! Віримо і знаємо ти сильна і мужня!!! Тебе не зламати!!!
Надія ми всі думками з тобою!!! Думаю ти це відчуваєш. Серцем і душею!!!
Ти уособлюєш собою Україну!!! Будеш вільна Ти - Буде вільна Україна !!!
Слава Україні !!!
Слава Нації !!!


Photo

Post has shared content

Post has shared content
УВАГА! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ! ВИРІШУЄТЬСЯ ДОЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ФЕЙСБУК!
https://goo.gl/6E6DqR
15.05.2015 о 02:30 сеанс питань-відповідей буде проводити персонально Mark Zuckerberg. Щоб він розглянув питання, щодо створення української адміністрації Фейсбук, воно має набрати якомога більше лайків. Питання задав Григорій Купершмідт (Gregory Kupershmidt) від імені українського сегменту ФБ. Підтримайте це питання (https://goo.gl/6E6DqR) лайком і попросіть друзів зробити те саме. Українська аудиторія Фейсбук покладає на Вас дуже великі надії. https://goo.gl/6E6DqR

Mark Zuckerberg:
I'll be hosting our next Townhall Q&A at Facebook HQ on Thursday, May 14 at 4:30pm pacific time. This is an opportunity for me to hear from you and the rest of our community about how to serve you better.
If you have a question you'd like me to answer, leave a comment below. You can vote for questions by liking them.
Next week I'll answer as many questions I can for about an hour. You can watch the livestream on the Q&A with Mark page on Thursday, and we'll post the video there afterwards.
I look forward to answering your questions and I hope you'll tune in.

Українські користувачі соціальної мережі Facebook мають намір звернутися до головного офісу компанії із закликом відкриття української адміністрації сервісу.

Для цього на сайті було створено закриту групу, яка за першу добу існування зібрала понад 900 учасників. Як відомо, наразі для України та Росії існує лише один офіційний представник Facebook – Катерина Скоробогатова, яка працює в Москві.

Українці стверджують, що це завдає значних проблем у користуванні сервісом в межах нашої країни. «Не може якісно модерувати українську спільноту росіянка, британець чи молдаванин, які не знають української мови, звичаїв, ментальних та національних особливостей, які не живуть в Україні, та не бачать цього життя на власні очі» – розповідає один з ініціаторів акції Ігор Тихолаз.

За його словами, українські користувачі Facebook для головного офісу – «аморфні цифрові екаунти», поки наш сегмент адмініструється з Москви. «Чому заблокували Соломію д’Есте (Solomia d’Este), – а ми не знаємо причин та не можемо нічого вдіяти?» – продовжує він. «А скандальна ситуація зі сторінкою Миколи Сухомлина? Виявляється, відомі дописувачі Сергій Руденко, Віталій Воронін, Юрій Семенюк, Ігор Стокоз – вони теж мали проблеми зі своїми акаунтами і ніхто не зарадив їх вирішенню», – каже Тихолаз.

Ініціатори планують обговорити свою стратегію та звернутися найближчим часом до головного офісу Facebook у США, щоб вирішити цю проблему.

Кількість українських користувачів Facebook наразі становить майже півтора мільйони.

Джерело: http://watcher.com.ua/2011/09/14/ukrayintsi-vymahatymut-v-tsukerberha-vlasnu-administratsiyu-na-facebook/
Photo

Post has shared content

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded