Profile cover photo
Profile photo
Potyrała Serwis24h Taśmy przenośnikowe ,teflonowe, węże, pasy zębate, napędowe, wyważanie wałów
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Miło nam poinformować Państwa, że w naszej ofercie pojawiła się nowa usługa-
Wyważanie i osiowanie części maszyn, szczegóły na naszej stronie internetowej
Zapraszamy
https://potyrala.com.pl/oferta/wywazanie-osiowanie-czesci-maszyn/
Add a comment...

Post has attachment
Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami! Wspólnie tworzymy zespół, który służy wsparciem i radą. Nie tylko pomożemy rozwiać wątpliwości, ale także doradzimy wybór poszczególnych elementów układu systemu transportu wewnętrznego i w razie potrzeb przeprowadzimy niezbędne usługi serwisowe! Sprawdź na http://potyrala.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiosna - warto więc postarać się o odrobinę ruchu! Siłownie, parki rekreacji i sale fitness cieszą się nieustanną popularnością, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom właścicieli takich ośrodków. W naszej ofercie znajdziecie taśmy do bieżni. Wykonane z w pełni profesjonalnych materiałów i perfekcyjnie dopracowane w zakresie metod łączenia z pewnością staną się doskonałym uzupełnieniem sprzętów sportowych! Zapraszamy po szczegóły na http://potyrala.com.pl/oferta/tasmy-do-biezni/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Atrakcyjne ceny bez straty jakości produktów? Poznaj nasze promocje i ciesz się doskonale dopasowana ofertą! W odpowiednich zakładkach na stronie http://potyrala.com.pl/promocje/ znajdziesz wyróżnione produkty, które zostały objęte promocją. Nas doradca udzieli Ci również wszelkich informacji, na temat ich specyfikacji oraz parametrów technicznych!
Add a comment...

Post has attachment
Niestandardowe produkty, nietypowe systemy, skomplikowane rozwiązania? Nasz zespół lubi wyzwania! Każde z nich to szansa na jeszcze lepszą jakość naszych usług, dlatego zachęcamy do kontaktu także w przypadku trudnych realizacji lub awarii. Szczegóły oferowanych usług znajdziecie na http://potyrala.com.pl/oferta/oferta-specjalna/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szeroki wybór taśm to atut, na jaki możecie liczyć, korzystając z naszej oferty. Proponujemy zarówno taśmy transportujące, jak i modularne czy siatkowo – stalowe. Dodatkowo, oferujemy także taśmy do szlifierek oraz do bieżni, a także akcesoria pozwalające na ich bezproblemowy montaż. Zapraszamy po szczegóły - http://potyrala.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz wiedzieć, co piszczy w świecie transportu wewnętrznego? Zajrzyj na naszego bloga! Publikujemy tam materiały, które stanowią rzetelne źródło informacji w zakresie wykorzystywanych urządzeń i technologii. Zapraszamy na http://potyrala.com.pl/blog/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomoc, na która możesz liczyć zawsze to jeden z niepodważalnych atutów naszej współpracy. Zachęcamy więc do zapoznania się ze wsparciem, jakie stanowią nasze usługi serwisowe - http://potyrala.com.pl/serwis-24h/. Dostępność naszych specjalistów w komfortowym dla Ciebie czasie z pewnością będzie sporym ułatwieniem i pomoże uniknąć strat spowodowanych przez awarię!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza działalność to nie tylko wsparcie techniczne - wejdź na http://potyrala.com.pl/wspieramy/ i sprawdź, kogo wspieramy w działaniach! Z dumą prezentujemy informacje na ten temat na naszej stronie , a z jeszcze większą radością angażujemy się w liczne akcje społeczne i sportowe!
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie promocje się nie kończą! Zachęcamy więc do regularnych wizyt na http://potyrala.com.pl/promocje/, gdzie znajdziecie zestawienie produktów objętych aktualnie wyjątkowymi cenami! Informacje produktowe na temat każdego z nich znajdziecie w poszczególnych zakładkach, zachęcamy więc do kontaktu!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded