Profile cover photo
Profile photo
P&S Potyrała Serwis24h Pasy napędowe, taśmy transportujące modularne, teflonowe
2 followers
2 followers
About
P&S Potyrała Serwis24h Pasy napędowe, taśmy transportujące modularne, teflonowe's posts

Post has attachment
Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami! Wspólnie tworzymy zespół, który służy wsparciem i radą. Nie tylko pomożemy rozwiać wątpliwości, ale także doradzimy wybór poszczególnych elementów układu systemu transportu wewnętrznego i w razie potrzeb przeprowadzimy niezbędne usługi serwisowe! Sprawdź na http://potyrala.com.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Wiosna - warto więc postarać się o odrobinę ruchu! Siłownie, parki rekreacji i sale fitness cieszą się nieustanną popularnością, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom właścicieli takich ośrodków. W naszej ofercie znajdziecie taśmy do bieżni. Wykonane z w pełni profesjonalnych materiałów i perfekcyjnie dopracowane w zakresie metod łączenia z pewnością staną się doskonałym uzupełnieniem sprzętów sportowych! Zapraszamy po szczegóły na http://potyrala.com.pl/oferta/tasmy-do-biezni/.
Photo

Post has attachment
Atrakcyjne ceny bez straty jakości produktów? Poznaj nasze promocje i ciesz się doskonale dopasowana ofertą! W odpowiednich zakładkach na stronie http://potyrala.com.pl/promocje/ znajdziesz wyróżnione produkty, które zostały objęte promocją. Nas doradca udzieli Ci również wszelkich informacji, na temat ich specyfikacji oraz parametrów technicznych!

Post has attachment
Niestandardowe produkty, nietypowe systemy, skomplikowane rozwiązania? Nasz zespół lubi wyzwania! Każde z nich to szansa na jeszcze lepszą jakość naszych usług, dlatego zachęcamy do kontaktu także w przypadku trudnych realizacji lub awarii. Szczegóły oferowanych usług znajdziecie na http://potyrala.com.pl/oferta/oferta-specjalna/. 
Photo

Post has attachment
Szeroki wybór taśm to atut, na jaki możecie liczyć, korzystając z naszej oferty. Proponujemy zarówno taśmy transportujące, jak i modularne czy siatkowo – stalowe. Dodatkowo, oferujemy także taśmy do szlifierek oraz do bieżni, a także akcesoria pozwalające na ich bezproblemowy montaż. Zapraszamy po szczegóły - http://potyrala.com.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Chcesz wiedzieć, co piszczy w świecie transportu wewnętrznego? Zajrzyj na naszego bloga! Publikujemy tam materiały, które stanowią rzetelne źródło informacji w zakresie wykorzystywanych urządzeń i technologii. Zapraszamy na http://potyrala.com.pl/blog/. 
Photo

Post has attachment
Pomoc, na która możesz liczyć zawsze to jeden z niepodważalnych atutów naszej współpracy. Zachęcamy więc do zapoznania się ze wsparciem, jakie stanowią nasze usługi serwisowe - http://potyrala.com.pl/serwis-24h/. Dostępność naszych specjalistów w komfortowym dla Ciebie czasie z pewnością będzie sporym ułatwieniem i pomoże uniknąć strat spowodowanych przez awarię!
Photo

Post has attachment
Nasza działalność to nie tylko wsparcie techniczne - wejdź na http://potyrala.com.pl/wspieramy/ i sprawdź, kogo wspieramy w działaniach! Z dumą prezentujemy informacje na ten temat na naszej stronie , a z jeszcze większą radością angażujemy się w liczne akcje społeczne i sportowe!

Post has attachment
W naszej ofercie promocje się nie kończą! Zachęcamy więc do regularnych wizyt na http://potyrala.com.pl/promocje/, gdzie znajdziecie zestawienie produktów objętych aktualnie wyjątkowymi cenami! Informacje produktowe na temat każdego z nich znajdziecie w poszczególnych zakładkach, zachęcamy więc do kontaktu!
Photo

Post has attachment
Rolki dociskowe, jakie znajdziecie w naszej ofercie, wyróżnia nie tylko jakość, ale i uniwersalizm zastosowania. Wykonujemy rolki wyposażone w oponkę PU, gumową, PA, a także elementy wykonane z innych materiałów. W przypadku potrzeb nasz zespół służy pomocą i jest w stanie zaoferować przygotowanie niemal każdej aplikacji! Więcej na http://potyrala.com.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded