Profile cover photo
Profile photo
Notariusz Julita Polak-Skawińska Kancelaria Notarialna Tychy
2 followers
2 followers
About
Notariusz Julita Polak-Skawińska Kancelaria Notarialna Tychy's posts

Post has attachment
Bez względu na to czy naszymi klientami jest osoba fizyczna, osoba prawna bądź organ samorządu, każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Dokładamy wszelkich starań, by prowadzona sprawa zakończyła się pomyślnie dla naszego klienta. http://kancelaria.tychy.pl/service/intellectual-property/#s1
Photo

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszej kancelarii! Aby ułatwić Państwu dojazd, na naszej stronie internetowej zamieściliśmy szczegółową mapkę dojazdu. Jest ona dostępna pod adresem: http://kancelaria.tychy.pl/kontakt/#s6.
Photo

Post has attachment
Nabycie nowego mieszkania powinna zostać prawnie uregulowane. Tylko wtedy mają Państwo pewność, ze cała procedura przeszła zgodnie z prawem, a nabyte mieszkanie jest Państwa własnością. W naszej kancelarii pomożemy Państwu uregulować podobne kwestie prawne: http://kancelaria.tychy.pl/service/intellectual-property/#s1.
Photo

Post has attachment
Kancelaria Tychy specjalizuje się w usługach notarialnych. W każdej sytuacji z tego zakresu możecie Państwo liczyć na naszą pomoc. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://kancelaria.tychy.pl/service/intellectual-property/#s1.

Post has attachment
Nasza kancelaria świadczy szereg usług z zakresu sporządzania pism notarialnych. Co jednak istotne, staramy się, by świadczone usługi zawsze spełniały oczekiwania naszych klientów.
W razie wątpliwości możecie Państwo skorzystać z porad dotyczących czynności notarialnych. http://kancelaria.tychy.pl/oplaty/#s5


Często spotykamy się z wypadkami losowymi, w których dochodzi do tragedii. Zwykle komplikacje zaczynają się w momencie podziału majątku zmarłego. Warto odpowiednio wcześniej sporządzić testament, aby nasz majątek nie dostał się w niepowołane ręce. Nasza kancelaria pomoże Państwu uregulować prawne kwestie dotyczące dziedziczenia: http://kancelaria.tychy.pl/.

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, co kryje się pod terminem protest weksla albo czeku? Jest to akt, który poświadcza fakt niezrealizowania wystawionego weksla. Takie dokumenty sporządzane są wyłącznie przez notariusza http://kancelaria.tychy.pl/service/intellectual-property/#s1, a podstawą do ich wystawienia jest obowiązujące obecnie prawo wekslowe. 
Photo

Post has attachment
Nie masz możliwości zapewnić ważnym dokumentom oraz swoim pieniądzom bezpiecznych warunków do przechowywania? Tyska kancelaria notarialna prowadzona przez Julitę Polak-Skawińską http://kancelaria.tychy.pl/ świadczy usługi z zakresu przechowywania dokumentów, papierów wartościowych oraz pieniędzy. 
Photo

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że w niektórych sytuacjach mogą zostać Państwo zostać zwolnieni z konieczności zapłaty należności za świadczone usługi notarialne? Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o warunkach zwolnienia z obowiązku zapłaty taksy notarialnej, wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo na naszej stronie http://kancelaria.tychy.pl/oplaty/. W razie dalszych wątpliwości, prosimy o kontakt. 
Photo

Post has attachment
W przypadku pytań dotyczących warunków naliczania wynagrodzenia za świadczone usługi notarialne informujemy, że są one redagowane na podstawie Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości, jakie zostało wydane w 2004 roku i reguluje wysokość maksymalnych stawek taksy notarialnej. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie http://kancelaria.tychy.pl/oplaty/.
Wait while more posts are being loaded