Profile cover photo
Profile photo
OCHRONA - GOT Sp. z o.o.
About
OCHRONA - GOT Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Jeżeli pragną Państwo realizować się w zawodzie ochroniarza i stać się częścią zespołu profesjonalistów, z chęcią zapoznamy się z Państwa preferencjami. Przygotowaliśmy formularz dla każdego zainteresowanego pracą w naszej firmie. Zapraszamy na stronę: http://ochrona-got.pl/praca.
Photo

Post has attachment
Jedną z domen działalności firmy OCHRONA-GOT jest montaż oraz naprawa nowoczesnych systemów ochrony elektronicznej. Niezależnie od stopnia skomplikowania instalacji, zajmujemy się montażem, eksploatacją, konserwacją i serwisem m. in. alarmów wewnętrznych i zewnętrznych, TV użytkowej, systemów kontroli dostępu itp. Ze szczegółami naszej oferty zapoznają się Państwo na stronie: http://ochrona-got.pl/ochrona-elektroniczna.
Photo

Post has attachment
Jeżeli, mimo naszych starań, treści na naszej stronie internetowej okazały się dla Państwa niewystarczające, zapraszamy do kontaktu z firmą OCHRONA-GOT. Formularz kontaktowy, adres e-mail, numery telefonów do poszczególnych działów firmy oraz adres siedziby, znajdą Państwo pod adresem: http://ochrona-got.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
Jako tańszą alternatywę do zatrudniania zespołu ochroniarzy, proponujemy Państwu system cyfrowej telewizji dozorowej. Obok niższych kosztów, rozwiązanie to umożliwia identyfikację osób czy pojazdów zarejestrowanych przez kamery. O wszystkich zaletach monitoringu wizualnego przeczytają Państwo na stronie: http://ochrona-got.pl/monitoring-wizualny.
Photo

Post has attachment
Ochrona fizyczna osób, to nasza specjalność. Obok podstawowych działań, takich jak nowoczesne zaplecze techniczne oraz całodobowa gotowość do interwencji naszych wyszkolonych pracowników, oferujemy doradztwo w kwestiach zwiększenia bezpieczeństwa. Ofertę współpracy kierujemy do Klientów z całego kraju. Wszystkie niezbędne informacje umieściliśmy na stronie: http://ochrona-got.pl/oferta/ochrona-osob.
Photo

Post has attachment
Aby rozwiać Państwa wątpliwości, na potwierdzenie naszego profesjonalizmu i doświadczenia, przygotowaliśmy zestawienie referencji zadowolonych Klientów. Zaufało nam wiele firm i instytucji. Państwo także mogą dołączyć do tego grona. O korzyściach, płynących ze współpracy z naszą firmą, przeczytają Państwo na stronie: http://ochrona-got.pl/referencje.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy profesjonalną firmą, dysponującą najlepszymi i najnowocześniejszymi systemami ochraniającymi. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje, potwierdzone odpowiednimi dokumentami (koncesja MSWiA w zakresie ochrony osób i mienia o nr. L-0226/14). Wszelkie działania, mające na celu ochronę firmy, obiektu użytku publicznego czy osób, odbywają się przy zachowaniu i poszanowaniu prywatności. Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie: http://ochrona-got.pl/o-firmie.
Photo

Post has attachment
Witamy na oficjalnym profilu Google + firmy OCHRONA-GOT Sp. z o. o. Zajmujemy się ochroną fizyczną osób czy mienia na różnego typu obiektach, ochroną elektroniczną i montażem systemów alarmowych oraz monitoringiem wizualnym. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, posiadających niekwestionowany autorytet w środowisku ochrony. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://ochrona-got.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded