Profile cover photo
Profile photo
Kaykay.tv
38 followers -
Kaykay.tv
Kaykay.tv

38 followers
About
Kaykay.tv's posts

Post has attachment
Underground nedir temasını yaşayarak yaşatan. Faaliyetlerine İspanya ve Türkiye'de tam gaz devam eden ailenizin en sevimli anarşistleri herşeyin sıfırdan başladığı yer olan videolarıyla 4. yıllarındalar
25 Nis 2013
React a Bullshit Always

Post has attachment
Bundan böyle Sbc Instagram günlüklerini Kaykay.tv den de takip edebilirsiniz. Instagram günlükleri Sbc takımının her ay çıkardığı instagram videoalrının birleşiminden oluşmaktadır.

Mart ayı Sbc takımı instagram video derlemesine hoşgeldiniz.
www.sbcspor.com
Sbc Takımından Mustafa Demir, Yusuf Duran, Sinan Konuksevenler, Boran Alanbel, Umut Çağrı, Murat Uğur, Eyyüb Ormancı, Berke Dikişçioğlu, Deniz Mahmut Saadet, Cenk Kulioğlu gibi isimlerin Mart ayı boyunca çıkan görüntülerinden oluşan karma videoları sizlerle.

Post has attachment
Deniz Mahmut Saadet (aka: DMS) ile nollie heel flip öğretim videomuza hoşgeldiniz.
Diğer öğretim videolarımız için: http://kaykay.tv/kategori/ogretim/

Post has attachment
Türk kaykayı ve gelişimi üzerine her bir kaykaycı konuşur ve gelişim için elinden geleni yapar. Ve artık Türk kaykayı nereye gidiyor sorusuna sık sık daha iyi cevaplar almaya başladık. Küçük yaşta, üst düzey kaykaycı sayısı giderek artıyor. Bu kaykaycılara yeni bir isim daha eklendi . Adana'da yaşayan 2004 doğumlu Berke Dikişçioğlu, Sbc Spor dağıtımcılığında ki Darkstar Türkiye takımına girmeyi başardı. Bu videoyu izledikten sonra açık kalan ağzınızı kapamayı unutmayın. Bu genç adamın adını bundan sonra çok sık duyacağız.

Post has attachment
Bursa Görükle kaykay parkında yapılan yarışmanın özetine hoşgeldiniz.
Yarışma sonuçları
1-Murat Uğur // 150 TL
2-Berkcan Kırcan // 100 TL
3-Boran Alanbel // 50 TL
Sponsorlar: Sbc Spor, Moby Cafe, ProSkate, Noire, Roof, Bones, Darkstar, Kaykay.tv, Cinetech KoruPark

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Atını Seven Kovboy'un yeni bölümüne hoşgeldiniz. Bu bölümde karşımızda Türkiye kaykay tarihinin en önemli karakterlerinden Cenk Kulioğlu ve Noire takımının genç yıldızı Kerem Oral var. Toplamda 3 bölüm sürecek olan bu muhabbet serisinin ilk bölümünde mis gibi spot Maçka, Kerem Oral'ın son videosu, neden nasıl switch, never been done konsepti ve Chris Cole efsanesi, Noire markasının ortaya çıkışında ki prensipler ve işin ruh kısmının hikayesi gibi bir çok neşe ve bilgiyi aynı potada eritip karıştıran, konulara girdik. İyi seyirler.

Post has attachment
Atını Seven Kovboy'un yeni bölümüne hoş geldiniz. Bu bölümde ExSport'un sahibi Aykut Ülker ile birlikteyiz. ExSport Bones, ZooYork, Powell, MiniLogo gibi bir çok önemli markanın Türkiye dağıtımcılığını yaparken bir çok kaykaycıya sponsorluk yapan şahane bir firma. Aykut Ülker bize mağazalarının, takımının ve markalarının durumunu anlatırken sponsorluk verme gibi bir çok konuda merak ettiklerinizi cevaplıyor. İyi seyirler.

Post has attachment
World Skateboarding, yani en büyük kaykay yarışmalarında bir tanesi geçen sene ve bu sene ülkemizde de yapıldı. Bu yarışmanın en iyi kısmı geçen sene 1. bu sene ise 1. ve 2. nin dünyanın en iyi kaykaycılarından bazıları ile Afrika'da ki finallere katılma hakkı kazanması oldu. Tabi para ödülleri de cabası. Kısaca bu yarışmada bir kaykaycıyı tatmin edebilecek herşey vardı. Şahane bir kaykay ortamı, Afrika bileti ve para ödülü. Aynı zamanda izlemesi de bir okadar keyifliydi.

Bu senenin ilk 3'ü

1- Adem Ustaoğlu

2- Yusuf Duran

3- Murat Uğur

Best Trick 1.si: Yiğit Akbıyık

Adem ve Yusuf'a Afrika'da ki finallerde başarılar diliyoruz.
Wait while more posts are being loaded